شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 04 مهر 1400 - 10:27

تجلیل از خدمات ارزنده هادی سبزواری رئیس اسبق هیات همگانی استان در لالجین

از خدمات ارزنده هادی سبزواری رئیس اسبق هیات همگانی استان در لالجین تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار؛ در حاشیه همایش ورزش صبحگاهی امروز که به همت هیات ورزش های همگانی لالجین برگزار شد با حضور امام جمعه لالجین و رئیس اداره ورزش و جوانان بهار از خدمات و تلاش های آقای ارزنده هادی سبزواری در مدت ۱۶ سال ریاست هیات همگانی استان همدان تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم رئیس اداره ورزش و جوانان با قدردانی از تلاش های ارزنده آقای سبزواری گفت: احترام به پیشکسوت و تجلیل از افرادی که سالیان سال در عرصه ورزش زحمت کشیده اند برای نسل جوان ایجاد انگیزه می کند.

وی افزود: در حال حاضر تعامل بسیاری خوبی در ورزش همگانی شهرستان بهار ایجاد شده و هر هفته به مناسبت های مختلف برنامه های همگانی برگزار می شود.

هادی سبزواری نیز در این مراسم گفت: هیات همگانی لالجین با ریاست آقای ربیعی در چند سال اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته است و یکی از هیات های فعال و خوب استان بوده است.

وی با اشاره به حضور حجت السلام محققی در ورزش صبحگاهی افزود: هر نقطه کشور که علما و ائمه جمعه همراه و حامی ورزش بودند آن شهر حرف زیادی در ورزش داشته است و امروز خوشحالم که حاج آقا محققی در ورزش صبحگاهی حضور دارند.

سبزواری با تقدیر از تلاش های ریاست ورزش و جوانان بهار در گسترش ورزش همگانی گفت: خوشبختانه از زمان حضور مدیر جوان در راس ورزش بهار و همچنین بخش لالجین تحول بسیار خوبی در ورزش همگانی شهرستان ایجاد شده است که امید است این روند ادامه یابد.
دفعات مشاهده : 296
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz