شرح
تاريخ خبر :  شنبه 10 مهر 1400 - 12:39

رئیس هیات کشتی استان:
کشتی بهار بدون حاشیه در حال پیشرفت است

حمیدرضا یاری کرد: همدلی و هماهنگی خوبی بین هیات کشتی و اداره ورزش و جوانان بهار وجود دارد و کشتی بهار بدون حاشیه در حال پیشرفت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار؛ ظهر امروز نشست تخصصی کشتی با حضور رئیس هیات کشتی استان؛ رئیس اداره ورزش و جوانان بهار؛ شهردار و اعضای هیات کشتی بهار برگزار شد.

در این نشست در خصوص وضعیت هیات کشتی بهار بحث و تبادل نظر شد و همچنین در خصوص حمایت هیات کشتی استان و شهردار بهار از کشتی شهرستان رایزنی ها لازم صورت گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهار در این دیدار گفت: کشتی بهار بدون توجه به حواشی در حال فعالیت خود می باشد و خدا را شکر در یک سال اخیر در رده پایه نتایج خوبی کسب شده است.

وی خواستار توجه رئیس هیات استان و شهردار بهار به کشتی شهرستان شد و افزود: کشتی در خون مردم شهرستان جریان دارد و در حال حاضر در چند روستای بهار کشتی به صورت قهرمانی دنبال می شود.

در ادامه رئیس هیات کشتی استان گفت: کشتی بهار پس از سالها در وضعیت خوبی قرار گرفته و نتایج این تیم در مسابقات استانی نوجوانان این موضوع را اثبات می کند.

وی تصریح کرد: همدلی و هماهنگی خوبی بین هیات کشتی و اداره ورزش و جوانان بهار وجود دارد و کشتی بهار بدون حاشیه در حال پیشرفت است.

وی افزود: کشتی گیران برای موفقیت نیاز به حمایت مادی و معنوی دارند و امید است آقای مهندس مجیدی که خود فردی ورزشی است نگاه ویژه ای به کشتی داشته باشند.

شهردار بهار نیز در این گفت: حمایت از ورزش باعث کاهش آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد در جامعه می شود و یکی از برنامه های اصلی ما توجه به ورزش است و هر کمکی برای ارتقا کشتی بهار نیاز باشد انجام خواهیم داد.

همچنین حسین رومیایی و پرورش رئیس و دبیر هیات کشتی شهرستان در این دیدار به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند.
دفعات مشاهده : 245
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz