شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 01 آبان 1397 - 12:43

مدیرکل ورزش و جوانان همدان :
269 مکان ورزشی رایگان برای توسعه ورزش همگانی در استان همدان اختصاص یافته است

رسول منعم با اشاره به‌رایگان شدن سالن‌های ورزشی همدان برای ورزش صبحگاهی بیان کرد: 269 مکان ورزشی تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان همه‌روزه در ساعت ۵ تا ۸ صبح به‌صورت رایگان در اختیار آحاد مردم قرارگرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، رسول منعم روز سه شنبه در شورای ورزش همگانی استان همدان اظهار کرد: مشارکت مردم همدان در ورزش همگانی در سال 92 تنها 10 درصد بود اما هم اکنون به 26 درصد رسیده است.
وی بیان کرد: همدان به لحاظ مشارکت مردم در ورزش همگانی به نسبت جمعیت پیشتاز کشور است و این روند موفقیت آمیز در سال گذشته نیز پایدار بود.
منعم افزود: سیاستگذاری دستگاه ورزش استان با همکاری سایر ارگان ها افزایش این میزان مشارکت به 50 درصد جمعیت استان در افق 1404 است.
وی افزود: تدوین سند توسعه ورزش همگانی با تشکیل شورای عالی ورزش همگانی در استان همدان یکی از اهداف راهبردی در توسعه ورزش همگانی دراین استان بوده است.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان با اشاره به برگزاری همایش های بزرگ پیاده روی خانوادگی در سطح استان اظهار کرد: در همین راستا 45 همایش برای سال 97 برنامه ریزی شده است.
وی با اشاره به‌رایگان شدن سالن‌های ورزشی همدان برای ورزش صبحگاهی بیان کرد: 269 مکان ورزشی تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و سایر دستگاهها همه‌روزه در ساعت ۵ تا ۸ صبح به‌صورت رایگان در اختیار آحاد مردم قرارگرفته است.
منعم اظهار کرد: 450 هزار نفر در ورزش ستان فعالیت دارند که از این تعداد 75 هزار نفر به صورت سازمان یافته مشغول به ورزش هستند.
وی با اشاره به برنامه های اداره کل ورزش و جوانان همدان در حوزه بانوان گفت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به ورزش بانوان داشته و همین عامل باعث شد در بازیهای آسیایی جاکارتا 28 درصد از مدال های بانوان ایران را بانوان همدانی کسب کنند.
گفتنی است در این نشست از علوم پزشکی و آموزش و پرورش همدان که سال گذشته در مسابقات کارکنان دولت کشور صاحب جایگاه شدند تقدیر بعمل آمدند.3
دفعات مشاهده : 150
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد