شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 01 آبان 1397 - 13:39

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان
دولت تدبیر و امید کارنامه قابل قبولی در توسعه ورزش همگانی داشته است

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: دولت تدبیر و امید کارنامه قابل قبولی در توسعه ورزش همگانی داشته به طوری که از 40 میلیون جمعیت واجد شرایط 18.5 میلیون نفر در ورزش همگانی فعال هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، عباس قهرمانی ظهر امروز در شورای هماهنگی ورزش استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر رشد چشمگیر ورزش همگانی در جامعه ما محسوس است، اظهار کرد: گله‌مندی ما بیشتر از دستگاه‌های اجرایی استان است که باید کارکنان دولت به عنوان نمایندگان فعال حضور بهتری در مسابقات و همایش‌های ورزش‌های همگانی داشته باشند.

وی افزود: باید جانبازان و معلولان با استفاده بیشتر از فضاهای ورزشی در تحقق هدف استفاده بیشتر و جذب ورزش‌های همگانی به هدف والای خود برسند البته در این میان باید دستگاه‌های مختلف اعم از آموزش و پرورش، بنیاد شهید، شهرداری و استانداری‌ها نیز مساعدت لازم را انجام دهند.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه ورزش همگانی و کمیته تخصصی این ورزش از سال 57 در کشور ما شروع به فعالیت کرده است، گفت: در سال 1362 جهاد تربیت بدنی و در سال 71 رسماً فدراسیون ورزش‌های همگانی در کشور تشکیل و ایجاد شد.

وی با تاکید بر اینکه ورزش همگانی زمینه‌ساز امنیت و سلامت و ایجاد و رشد ورزش قهرمانی است، خاطرنشان کرد: براساس آمارهای فدراسیون جهان، ایران به طور متوسط 21 درصد میزان جذب ورزش همگانی را داراست که همدان با 26 درصد از میانگین کشور بالاتر است.

وی با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی باید با دسترسی آسان مردم به امکانات ورزشی و ترویج فرهنگ سلامت از طریق رسانه‌ها تبلیغ شود، اضافه کرد: دولت تدبیر و امید کارنامه قابل قبولی در توسعه ورزش همگانی داشته به طوری که از 40 میلیون جمعیت واجد شرایط 18.5 میلیون نفر در ورزش همگانی فعال هستند.

قهرمانی با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کارکنان دولت در سال گذشته بیان کرد: در این مسابقات 392 نفر از 18 دستگاه اجرایی در 6 رشته ورزشی آقایان و پنج رشته بانوان شرکت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در این مسابقات براساس ارزیابی کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی، بوعلی‌سینا و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مقام اول تا سوم را کسب کردند، یادآور شد: امیدواریم در مسابقات المپیاد نخبگان 2022 بتوانیم به مانند المپیاد 2018 مقام و مدال‌های بیشتری را کسب کنیم.

قهرمانی در ادامه گریزی نیز به برگزاری المپیاد نخبگان زد و افزود: 31 استان در 68 رشته ورزشی در المپیاد حضور دارند و قرار است این المپیاد از 30 آبان ماه تا 10 آذرماه برگزار شود که استان همدان میزبان رشته‌های فوتسال پسران و تیراندازی با کمان بانوان در رده سنی 12 تا 15 سال خواهد بود.3
دفعات مشاهده : 269
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz