شرح
تاريخ خبر :  شنبه 03 آذر 1397 - 11:08

برگزاری چهارمین جلسه ستاد ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان رزن

فعالیت و وظایف فرهنگی امور جوانان در5حوزه ی ازدواج، سازمانهای مردم نهاد، اوقات فراغت، ستادساماندهی امور جوانان وفعالیتهای فرهنگی-تربیتی می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان رزن، چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با ریاست سید رضی سلامتی فرماندار شهرستان رزن و با حضور محرم روزبه معاون فرهنگی امور جوانان استان، رضا وکیلی رئیس امور فرهنگی و تربیتی استان و اعضای ستاد در محل فرمانداری رزن با محوریت اوقات فراغت جوانان برگزار گردید.
در ابتدا مهدی کرمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رزن اوقات فراغت جوانان را يکي از بهترين فرصت ها جهت کاهش آسيب هاي اجتماعي و غني کردن اوقات فراغت در بحث نشاط اجتماعي دانست.
در ادامه محرم روزبه یکی از اهداف و اقدامات اصلی دولت تدبیر و امید را توسعه تشکل های مردم نهاد را دانست و گفت فعالیت و وظایف فرهنگی امور جوانان در5حوزه ی ازدواج، سازمانهای مردم نهاد، اوقات فراغت، ستادساماندهی امور جوانان وفعالیتهای فرهنگی-تربیتی می باشد.
همچنین عنوان کردند که شروع به کار سازمانهای مردم نهاد در دولت تدبیر وامید باشعار جوان باوری وجوان یاوری زمینه های جدیدی را در راستای فعالیت جوانان فراهم نموده که با تلاشهای صورت گرفته سازمانهای مردم نهاد استان همدان مقام سوم کشوری را در این زمینه کسب نموده است.
سپس سلامتی فرماندار محترم شهرستان رزن بیان کردند هرجا به جوانان اعتمادکردیم نتیجه خوبی گرفتیم و باید فضایی برای جوانان ایجاد گردد که مشکلات ومسایل خود رابا مسئولین در میان گذارند.
سلامتی خاطر نشان کرد: مهمترین اولویت شهرستان ایجاد اشتغال می باشد وحفظ سرمایه های اجتماعی همچون جوانان وبانوان است که درحوزه اجتماعی باید ازاین پتانسیل ها استفاده شود.
در پایان فعالیت های فرهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان رزن به صورت پاورپوینت به حاضرین جلسه به نمایش گذاشته شد و از 2 نفر از جوانان فعال این شهرستان با اهدای لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.
دفعات مشاهده : 272
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد