شرح
تاريخ خبر :  شنبه 24 فروردين 1398 - 12:08

معاون فرهنگی و امور جوانان
بخشی از هزینه های هفته جوانان به هموطنان سیل زده اختصاص می یابد

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گفت: با توجه به لزوم امداد و کمک رسانی به هموطنان سیل زده در کشور، سازمانهای مردم نهاد جوانان استان در اقدامی خودجوش و داوطلبانه هزینه های برنامه هفته جوان را به هموطنان سیل زده اختصاص دادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، محرم روزبه گفت: با توجه به لزوم امداد و کمک رسانی به هموطنان سیل زده در کشور، سازمانهای مردم نهاد جوانان استان در اقدامی خودجوش و داوطلبانه هزینه های برنامه هفته جوان را به هموطنان سیل زده اختصاص دادند.
وی ادامه داد: جامعه جوانان استان همدان در قالب سازمانهای مردم نهاد و گروه های جهادی از اولین روزهای وقوع این رویداد تلخ با اعزام نیروی انسانی و ادوات سبک و سنگین، بسته های امدادی ملزومات خوراکی و بهداشتی در مناطق سیل زده استان های گلستان و لرستان حضور یافتند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در ادامه گفت: در آستانه هفته جوان و لزوم کمک های بیشتر به هموطنان با مشارکت و پیگیری مجمع جوانان استان و سازمانهای مردم نهاد جوانان، هزینه برنامه های این هفته در غالب کمکهای نقدی و غیر نقدی به همراه اعزام گروه های تخصصی جوانان، به ساکنین مناطق سیل زده استان لرستان اختصاص داده خواهد شد.
دفعات مشاهده : 341
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz