شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 19 آذر 1398 - 13:35

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
سازمانهای مردم نهاد فراتر از حوزه ورزش عمل می کنند

محسن جهانشیر در سه شنبه های با جوانان در نشست با سمن نگاه برتر شهرستان رزن گفت: سازمان های مردم نهاد فراتر از حوزه ورزش عمل می کنند و نباید زیر سایه ورزش باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در سه شنبه های با جوانان در نشست با سمن نگاه برتر شهرستان رزن با تاکید بر اینکه حوزه جوانان یک حوزه خاص و ویژه است خصوصا زمانی که پیش نیازهای آن برای فعالیت جوانان وجود داشته باشد گفت:اعتقاد دارم اگر اتفاقی قرار است بیفتد از دل حوزه جوانان بیرون خواهد آمد.

محسن جهانشیر افزود:اولویت کار ما مراکز کم برخوردار و کم جمعیت است و باید به مناطق حاشیه ای و روستایی توجه بیشتری شود.بایستی با همفکری و شناخت راه های بهتر از رفع موانع در راه ایده و اجرای ایده های جوانان اقدامات موثری داشته باشیم.عدم اعتماد به مردم و سازمان های مردم نهاد موجب ایجاد هزینه و ضربه به دولت می شود لذا بایستی حرکت های مردمی را تقویت کنیم تا شاهد بهترین و بیشترین نتیجه باشیم.

وی ادامه داد: سازمانهای مردم نهاد فعال باید به عنوان یک ایرانی، با حس مسئولیت و دغدغه خاطر به فرهنگسازی در حوزه های مختلف بپردازند تا در آینده ایرانی آباد داشته باشیم؛ نهادهای مدنی حرف دل مردم را می زنند و به دنبال خدمت رسانی هستند که بایستی دست در دست هم دهیم تا قدم های محکم تری برداریم .

جهانشیر گفت: از روز اول عزم خود را بر این گذاشتیم که در هر حوزه ای که می توانیم کاری انجام دهیم، ورود کنیم.به دنبال رفع بیکاری و افزایش زمینه های اشتغال جوانان در استان هستیم، آنچه به عنوان یک معضل در حال حاضر به چشم میخورد خام فروشی محصولات در استان است که فرآوری و صنایع وابسته می تواند ضمن ایجاد اشتغال جوانان، ارزش آوری هم برای استان به همراه داشته باشد که سازمانهای مردم نهاد جوانان چندی است به حوزه کارآفرینی و اشتغال ورود موثر داشته اند.

در راستای تسهیل فعالیت سمن های جوانان شهرستان رزن در اختیار گذاشتن اماکن بلااستفاده حوزه ورزش و جوانان برای پیگیری امور آموزشی کارآفرینی و اشتغال توسط سمنها و جلسه با فرماندار شهرستان رزن و دستگاه های مرتبط در شهرستان در دستور کار حوزه جوانان اداره کل قرار گرفت.
دفعات مشاهده : 199
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد