شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 11 مرداد 1400 - 09:45

تجدید بیعت سرپرست معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در اولین روز کاری

یوسف خدرویسی در اولین روز کاری خود در حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با شهدا و آرمانهای انقلاب تجدید بیعت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، یوسف خدرویسی، سرپرست جدید معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با حضور در گلزار شهدای همدان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و غبار روبی با آرمانهای والای آنان تجدید بیعت کرد.
خدرویسی با حضور بر مزار حبیب حرم شهید والا مقام سردار حسین همدانی عنوان کرد: آنچه باعث تداوم نظام پر صلابت و پر افتخار جمهوری اسلامی و یکی از معیارهای ارزشمند آن است، رشادت ها و ایثار جوانان شهید و جهادی ایران بزرگ است. و این مهم وظیفه ما را برای صیانت از آرمانهای انقلاب و صیانت از این میراث ارزشمند هر لحظه سنگین تر می کند.
سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان همدان با ادای احترام به مقام شهید شاخص سال ، شهید علیرضا حاجی بابایی گفت: بایستی در معرفی و ترویج شخصیت و شاخصه های همه جانبه شهدای والا مقام به نسل جوان به عنوان میراث داران انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
خدرویسی در این مراسم که بهمراه رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان و چندی از کارکنان این معاونت حضور یافت به مقام شهیدان شمسی پور، شهدای مدافع حرم ادای احترام کرد.
یوسف خدرویسی، دارای دکترای مدیریت و سوابق مختلف در بدنه ورزش و جوانان کشور و استان همدان داشته و خود از یادگاران خانواده معظم شهدا و فرزند شهید است.
دفعات مشاهده : 490
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz