شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 11 مرداد 1400 - 10:57

سرپرست معاونت جوانان همدان گفت:
تعامل و استفاده از پتانسیل مجمع جوانان در دستور کار است

یوسف خدرویسی در نشست با اعضای مجمع جوانان استان همدان گفت: از ابتدای کار با تفکر تعامل و استفاده از پتانسیل مجمع جوانان و سمنهای فعال استان وارد عرصه شدیم و این مهم در دستور کار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، سرپرست معاونت جوانان استان همدان در نشست با اعضای مجمع جوانان استان همدان گفت: از ابتدای کار با تفکر تعامل و استفاده از پتانسیل مجمع جوانان و سمنهای فعال استان وارد عرصه شدیم و این مهم در دستور کار است.
در این دیدار خدرویسی بیان کرد: جوانان موتور محرک جامعه و کشور هستند و استان همدان یک گنجینه بزرگ و ارزشمند نخبگان جوان است که نباید از این مهم مغفول شد و بایستی از توان جوانان در راستای پیشرفت و توسعه ارزشهای اجتماعی بهره ببریم.
وی اضافه کرد: استان همدان با بیش از 150 سازمان مردم نهاد جوان و جایگاهی که سمنهای فعال و مجمع جوانان استان در کشور دارد شایسته بهترین هاست که تعامل و استفاده از پتانسیل مجمع جوانان و سمنها در جهت توسعه استان در جهات مختلف از ابتدای کار در تفکر و دستور کار ما قرار گرفت.
سرپرست معاونت جوانان افزود: رفع موانع اشتغال و مسکن جوانان با پیگیری و انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک با دستگاه های اجرایی و مراکز ذیربط را یکی از محور های کاری قرار داده ایم، همچنین تقویت ارتباط و توانمندسازی سمن های جوانان و بهره از پتانسیل های آنها در راستای توسعه سرمایه اجتماعی از اساسی ترین امورات این دوره کاری خواهد بود.
استفاده از توان ستاد ساماندهی امور جوانان، پیگیری و تامین منابع طرح های ملی و استانی، رفع مشکلات و موانع حال حاضر سمنهای جوانان و جلب مشارکت آنها در برنامه ها از اهداف اساسی است که نیازمند همراهی و تعامل با مجمع جوانان در پیگیری ها و مجموعه های اقدامات است که این مورد بصورت جدی در دستور کار است.
در این نشست که با حضور هیئت رئیسه مجمع جوانان استان برگزار شد، این مجمع آمادگی خود را در راستای مقام مشورتی ، نظارتی و اجرایی در جهت همکاری و توسعه مشارکت جوانان، سمنها و همچنین ارتقا همه جانبه جایگاه استان خصوصا در شاخص های حوزه های جوانان و مشارکت های اجتماعی را اعلام کرد.
دفعات مشاهده : 465
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz