شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 17 شهريور 1400 - 10:35

گام بلند مجمع خیرین ازدواج همدان برای مانع زدایی ازدواج جوانان

مجمع خیرین ازدواج همدان با انتخاب هیئت مدیره جدید، گام بلندی در جهت احیا، ارتقا فعالیت ها و مانع زدایی ازدواج جوانان برداشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، با پیگیری ها و جلسات مستمر سرپرست معاونت جوانان اداره کل استان، مجمع خیرین ازدواج همدان با انتخاب هیئت مدیره جدید، گام بلندی در جهت احیا، ارتقا فعالیت ها و مانع زدایی ازدواج جوانان برداشت.
در این انتخابات که با حضور خیرین حوزه ازدواج و نظارت معاونت جوانان استان برگزار شد با تکیه بر ماموریت ها و وظایف مجمع خیرین و قرائت اساسنامه آن و اسناد ابلاغی وزارت ورزش و جوانان در راستای فعالیت مجامع خیرین ازدواج، مانع زدایی از ازدواج جوانان استان همدان، وحدت رویه و تعامل با مجامع شهرستان ها مورد تاکید قرار گرفت.
یوسف خدرویسی گفت: در راستای احیا و ارتقا فعالیت های مجمع خیرین برآن شدیم با دعوت از خیرین و برگزاری جلسات متعدد شاهد یک گام بلند در جهت کمک به ازدواج جوانان همدانی برداریم و تا حد ممکن در این خصوص مانع زدایی کنیم؛ در همین جهت با بررسی برنامه خیرین، هیئت مدیره جدید این مجمع با انتخاب مجمع عمومی آن برای طی تشریفات اداری بعدی و دریافت مجوز فعالیت انتخاب شدند.
وی افزود: با رای اعضا آقای محمد متقی بعنوان رییس مجمع و خانم آریا مهر بعنوان نایب رییس مجمع خیرین ازدواج انتخاب شدند که بعد از طی مراحل قانونی و دریافت مجوز های لازم، امورات مجمع خیرین همدان را پیگیری می کنند.
مجمع خیرین ازدواج همدان از سال 1394 ایجاد شده است و با در نظر گرفتن ابلاغیه ها، دستورالعمل های وزارت ورزش و جوانان و اساسنامه خود در جهت افزایش نرخ ازدواج آگاهانه، به هنگام و آسان ، مشاوره قبل، حین و بعد ازدواج و آموزش های زوجین اقدام می کند.
دفعات مشاهده : 502
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz