شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 17 تير 1397 - 13:21

رئیس هیئت پزشکی ورزشی همدان ابقا شد

دکتر رشید حیدری مقدم با کسب حداکثر آرا به عنوان رییس هیات پزشکی ورزشی استان همدان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل وررزش و جوانان استان، ، مجمع انتخاب رییس هیات پزشکی ورزشی استان روز یکشنبه با حضور منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان، دکتر ملک محمدی دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کشور در سالن کنفرانس ورزشگاه شهید شمسی پور همدان برگزار شد.
در این مجمع، دکتر رشید حیدری مقدم تنهاکاندید تصدی این هیات بود که با کسب 14 رای از همین تعداد رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس هیات پزشکی ورزشی همدان برگزیده شد.
دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کشور در این مجمع گفت : فدراسیون برنامه های مهمی نظیر پروسه درمانی و توانبخشی ورزشکاران و بازگشت سریع آنان به میادین ورزشی را سرلوحه کارها قرار داده است .
وی افزود: یکی از نقاط قوت فدراسیون بازگرداندن ورزشکاران مصدوم زودتر از موعد مقرر به میادین ورزشی بوده است.
وی با تاکید بر برگزاری کارگاه های آموزش پزشکی اضافه کرد: باید حوزه آموزشی پشتیبان حوزه درمان باشد تا تمامی هیاتها ، شهرستانها و فدراسیون ها از نظر اطلاعات به روز شوند.
وی افزود: دکتر حیدری مقدم رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان همدان نفش مهمی در تصمیمات فدراسیون دارد و از ایشان به جهت تعامل و همکاری با ارگان‌های ذی‌ربط به نحو احسن و کنترل و نظارت عالی باشگاه‌ها و اماکن ورزشی استان تقدیر و تشکر می‌کنم.
گفتنی است،دکتر رشید حیدری مقدم در حال قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی همدان بوده و پیش از این سابقه مدیریت سازمان انتقال خون استانهای ایلام و همدان، ریاست هیات پزشکی ورزشی استان ایلام و ریاست هیات آمادگی جسمانی و ایروبیک استان همدان در کارنامه خود داشته است. 3
دفعات مشاهده : 104
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد