شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 21 تير 1397 - 09:37

بازدید رئیس هیئت بدمینتون استان از شهرستان کبودراهنگ


رئیس هیئت بدمینتون استان همدان از فعالیت های هیئت بدمینتون شهرستان کبودراهنگ بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،در ابتدای جلسه محرابی رئیس هیئت شهرستان ضمن خوش آمدگویی گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در سه ماهه اول سال 97،وضعیت سالن های تحت پوشش،تعداد مربیان و بازیکنان ومشکلات پیش روی هیئت را تشریح نمودند.
سپس دکتر تیپ رئیس هیئت بدمینتون استان ضمن قدر دانی از فعالیت های صورت گرفته ازتلاش های ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت بدمینتون تقدیر و تشکر نمودند.ایشان در ادامه بر گسترش ورزش بدمینتون از طریق ارتقاء سطح کیفی عملکرد مربیان و نیروی انسانی و بکارگیری و استفاده از مربیان جوان و علاقمند تاکید نموده و گسترش اجرای طرح ویژه استعدادیابی از طریق مدارس را با مشارکت آموزش و پرورش خواستار شدند. همچنین در بعد همگانی استفاده از اماکن عمومی و فضاهای باز مناسب همچون پارک ها تاکید کرده و مساعدت مالی خود را مبنی بر گسترش این ورزش بصورت فراگیر و مرتفع نمودن مشکلات هیئت شهرستان اعلام نمودند.
جناب آقای شکری رئیس اداره ورزش شهرستان نیز ضمن رضایت از عملکرد هیئت بدمینتون اعلام نمودند در جهت ارتقاء و گسترش این ورزش در سطح شهرستان رایزنی هایی را با شورای شهر و شهرداری به عمل خواهند آورد.درپایان بازدید از سالن های سطح شهر بازدید ،رایزنی با کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان در جهت بهبود فعالیت ها و مشارکت در گسترش این ورزش در سطح شهرستان صورت گرفت .
دفعات مشاهده : 83
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد