شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 17 مهر 1397 - 11:09

بانوی تیرانداز همدانی:
هدفم کسب سهمیه المپیک 2020 است/ شرایط هیات بهتر از گذشته شده است

بانوی تیرانداز همدانی گفت: برنامه من برای مسابقات آتی، کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ و حضور در این مسابقات است.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان، در مسابقات تیراندازی با کمان رنکینگ کشور که هفته گذشته در همدان برگزار شد مهناز قره باغی تیرانداز همدانی در بین 170 تیرانداز به عنوان قهرمانی دست یافت، این بانوی تیرانداز در یک ماه اخیر نیز توانسته بود در مسابقات آزاد دلیجان قهرمان شود.
بانوی تیرانداز همدانی در خصوص مسابقات همدان گفت: مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و چند ملی پوش نیز در این رقابتها حضور داشتند و خوشحالم که در بین 170 تیرانداز توانستم به مدال طلا دست یابم.
وی تصریح کرد: هدف اصلی ام در حال حاضر حضور در تیم ملی است و امیدوارم در مسابقات انتخابی تیم ملی که 27 الی 28 مهرماه برگزار می شود بتوانم سهمیه تیم ملی را کسب کنم.
مهناز قره باغی افزود: برنامه من کسب سهمیه المپیک 2020 و حضور در این مسابقات است که امیدوارم با تلاش خود و حمایت هیات بتوانم به این مهم دست یابم.
وی با تقدیر از حمیدرضا یاری رئیس و ساسان رضوی مشعوف دبیر هیات تیراندازی با کمان استان افزود: با تغییراتی که در کادر مدیریتی هیات بوجود آمده شرایط بسیار بهتر از گذشته شده است و تمرینات تیراندازان نسبت به گذشته بیشتر شده است و خوشبختانه از ورزشکاران و قهرمانان حمایت های لازم صورت می گیرد.3
دفعات مشاهده : 99
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد