شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 15 آذر 1397 - 10:43

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
ورزشکاران هیئت نابینایان و کم‌بینایان 3 مدال طلا دربازی‌های پاراآسیایی کسب کردند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: هیئت نابینایان و کم‌بینایان از هیئت‌های بسیار خوب همدان بوده که دربازی‌های پاراآسیایی 3 مدال طلا برای استان به ارمغان آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،رسول منعم عصر امروز در مجمع سالیانه هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان با اشاره به لزوم برگزاری مجامع سالیانه اظهار داشت: برگزاری مجامع سالیانه در راستای مفاد قوانین فدراسیون‌ها بوده و باید توجه بیشتری به برگزاری این مجامع صورت بگیرد و در حال حاضر حلقه مفقوده‌ای بین ارتباط استان‌ها و فدراسیون است.
وی افزود: حداقل مجامع سالیانه باید سالی یک‌بار با حضور بالاترین مقام فدراسیون‌ها در تمامی رشته‌ها برگزار شود که خوشحالیم امروز نیز شاهد برگزار مجمع سالیانه هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان هستیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره تحول بودجه ورزش کشور گفت: با قانون 27 صدم درصد ارزش‌افزوده شاهد این بودیم بودجه ورزش تغییرات بسیار خوبی داشت و از همین بودجه تعداد زیادی از طرح‌های عمرانی ورزش استان افتتاح‌شده و تا پایان سال نیز شاهد افتتاح چند طرح دیگر خواهیم بود.
منعم خاطرنشان کرد: همچنین طرح بسیار خوب وزارت ورزش و جوانان با عنوان المپیاد استعدادهای برتر که با حضور بیش از 460 هزار ورزشکار برگزار شد نیز از برکات قانون 27 صدم درصد ارزش‌افزوده بود که همدان نیز 3 رویداد بزرگ این طرح را میزبانی کرد.
وی با اشاره به میزبانی‌های استان همدان در سال 97 بیان کرد: تا به امروز همدان میزبانی 70 رویداد ملی و 4 رویداد بین‌المللی بوده و شاهد توفیقات خوبی در این زمینه بوده‌ایم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: فراهم بودن زیرساخت‌های ورزشی باعث شده تا دست ورزش استان برای گرفتن میزبانی‌های متعدد باز باشد.
منعم با اشاره به جایگاه خوب رشته نابینایان و کم‌بینایان استان همدان گفت: دربازی‌های پاراآسیایی جاکارتا هیئت نابینایان و کم‌بینایان توسط وحید علی نجیمی و حمید اسلامی موفق به کسب 3 مدال طلا شد که تاریخ این رشته در همدان سابقه نداشته است.
وی یادآور شد: خوشبختانه هیئت نابینایان و کم‌بینایان یکی از هیئت‌های بسیار توانمند و بااستعداد استان همدان است که دستگاه ورزش نیز از همین رو حمایت‌های ویژه‌ای از این هیئت خواهد داشت.
دفعات مشاهده : 68
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد