شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 18 دي 1397 - 14:10

مدیرکل ورزش و جوانان استان:
کشتی همدان نیازمند همدلی و وحدت است/ باید به زودی شاکله تیم ملی کشتی از همدان باشد

محسن جهانشیر گفت: کشتی همدان نیازمند همدلی، وحدت و یکپارچگی است و تلاش می‌کنیم با استفاده از تمامی سلیقه‌های موجود در راستای پیشرفت این رشته ورزشی قدم برداریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، سرپرست، دبیر، نائب رئیس و اعضای هیات کشتی استان همدان به همراه تنی چند از پیشکسوتان و قهرمانان این رشته ورزشی با جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار و گفتگو کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این دیدار اظهار کرد: کشتی همدان ظرفیت و پتانسیل بالای در کشور دارد و سابقه کشتی همدان برای همگان روشن است.
وی افزود: کشتی همدان باید با تعامل و همکاری همه جانبه پیشکسوتان و صاحب نظران این رشته ورزشی در مسیر موفقیت قرار گیرد.
محسن جهانشیر گفت: کشتی همدان پس از همدلی نیازمند تلاش بی وقفه همه اعضا است و از این رو از اهالی کشتی می خواهم با حضور خود در عرصه کشتی، زمینه‌ساز پیشرفت‌های آینده این رشته ورزشی در استان و کشور باشند.
وی استعدادیابی را یکی از اولویت‌های مهم این هیئت دانست و یادآور شد: با قدرت و جدیت، برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را ادامه دهید تا در آینده شاهد ظهور و بروز نسل درخشان کشتی‌گیران همدان باشیم.
جهانشیر خاطر نشان کرد: برای پیشبرد امور و بازگشت کشتی استان به جایگاه ویژه خود نیازمند یاری تمامی دلسوزان کشتی هستیم.
وی تصریح کرد: کشتی همدان امروزه نیازمند افرادی است که برای این رشته ورزشی زمان کافی اختصاص دهند، دلسوز وضعیت کشتی گیران باشند و فضای همدلی و اتحاد را بر خانواده آن حاکم کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: رشته کشتی باید بتواند همچون گذشته در کشور صاحب افتخار شود و کشتی همدان در رویدادهای جهانی و المپیک حضور مستمر داشته باشد.
وی تصریح کرد: متاسفانه پشتوانه سازی خوبی در کشتی صورت نگرفته در صورتی که ما باید 10 قهرمان همچون برادران جوکار، مالمیر، سلطانی، ابراهیمی و ... داشته باشیم.
جهانشیربا بیان اینکه باید شاکله اصلی تیم ملی کشتی باید از همدان باشد، افزود: همدان از قدیم در کشتی صاحب جایگاه بوده و باید با برنامه ریزی به جایگاهی برسیم که شاکله اصلی تیم ملی از همدان باشد.
وی با بیان اینکه از ناملایمات نباید دلسرد شوید، گفت: باید برای پیشرفت و سربلندی کشتی استان همه با هم تلاش کنیم و از ناملایمات نباید دلسرد شد چرا که هدف ما باید سربلندی کشتی استان باشد.
در ادامه این دیدار اعضای هیات کشتی به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.
دفعات مشاهده : 96
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد