شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 20 دي 1397 - 09:04

سید عادل برقعی برنامه های هیات تنیس در بخش بانوان را تشریح کرد

رئیس هیات تنیس استان به تشریح برنامه های این هیات در بخش بانوان تا پایان سال جاری پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،سید عادل برقعی رئیس هیات تنیس استان در خصوص برنامه های حوزه بانوان تا پایان سال جاری اظهار داشت: براساس اعلام سازمان لیگ تنیس کشور مسابقات جام حذفی بانوان در ابتدای بهمن ماه در مجموعه المپیک کیش برگزار می شود. بر این اساس نماینده هیات تنیس استان به این رقابتها اعزام خواهد شد و تیم همدان اواخر دی ماه به جزیره کیش عزیمت خواهد نمود. خانمها صهبا زارعی ، مهدخت میراسماعیلی و آیدا خوشخاضع اعضاء این تیم را تشکیل می دهند که به همراه فاطمه عبدالله زاده بعنوان مربی تیم در مسابقات جام حذفی حضور خواهند یافت.

برقعی افزود: کمیته مسابقات هیات تشکیل شده و امیرپویا حمیدی بعنوان مسئول این کمیته منصوب شده است. با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی کمیته مسابقات هیات و حمایت و تعامل خوب آکادمی تنیس الیت ، نخستین هفته مسابقات آدینه الیت در بخش بانوان که توسط آکادمی تنیس الیت برگزار می شود در روز چهاردهم دی ماه به انجام رسید. در این مسابقات آیدا خوش خاضع و صهبا زارعی به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند و فاطمه عبدالله زاده و ندا نیکوسخن به طور مشترک سوم شدند.

همچنین با هماهنگی صورت گرفته ، آکادمی در اولین هفته بهمن و اولین هفته اسفند ماه نیز مسابقات آدینه بانوان را برگزار خواهد کرد و بدین ترتیب دو مسابقه دیگر در بخش بانوان تا پایان سال خواهیم داشت که امیدواریم با استقبال بانوان همراه باشد تا با آمادگی بیشتر در مسابقات کشوری که در فصل آینده میزبان آن خواهیم بود شرکت نمایند.

مسابقات آدینه الیت بصورت هفتگی توسط آکادمی تنیس الیت برگزار می شود که تاکنون 39 هفته در بخش آقایان به انجام رسیده و مسابقات بانوان نیز به تازگی آغاز شده است. در این مسابقات بصورت هفتگی جوایزی از سوی آکادمی الیت به نفرات برتر تعلق می گیرد.
دفعات مشاهده : 193
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد