شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 23 بهمن 1397 - 10:51

پیام تشکر از حضور حماسی جامعه ورزش و جوانان استان همدان در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن

محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان در پیامی از حضور حماسی جامعه ورزش و جوانان در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، در متن این پیام آمده است:
درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما حماسه سازان و مردم همیشه در صحنه و جامعه پرشور ورزش و جوانان استان همدان که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدید .
این حرکت عظیم شما مردم عزیز دارای پیام های متعددی برای سردمداران کفر جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکاربود و با این حماسه بزرگ ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی همچون گذشته دوشادوش مردم وفادار سایر شهر های ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر بوده و در حفظ و صیانت از دستاورد هاو ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلام کوتاهی نخواهید کرد.
بر خود فرض می دانم از حضور حماسی و سبز ورزشکاران، جوانان، قهرمان ، پیشکسوتان ، روسا و اعضای هیات های ورزشی و کارکنان ورزش و جوانان استان در لبیک به ندای مقتدای خویش حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و شرکت در راهپیمایی سراسری یوم الله 22بهمن که موجب سرفرازی ایران اسلامی در جهان گردید تشکر نموده و امید است در سایه توجهات ولی عصر(عج) و رهبری مدبرانه حضرت آیت الله خامنه ای روز به روز شاهد سربلندی و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
محسن جهانشیر
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان
دفعات مشاهده : 92
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد