شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 23 بهمن 1397 - 13:58

نشست مدیر کل ورزش و جوانان استان با نواب ریئس هیئت های استان و مسئولین بانوان شهرستان های تابعه

مدیر کل ورزش و جوانان استان با نواب ریئس هیئت های استان و مسئولین بانوان شهرستان های تابعه استان نشستی در خصوص مسائل و مشکلات بانوان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،صبح امروز مدیر کل ورزش و جوانان استان با نواب ریئس هیئت های استان و مسئولین بانوان شهرستان های تابعه نشستی در خصوص مسائل و مشکلات بانوان در سالن کنفرانس شهید شمسی پور با حضور معاون ورزش استان برگزارکرد.
.در ابتدای جلسه پیردهقان ضمن تقدیر از فعالیت بانوان در توسعه ورزش استان گفت :از اولویت های مهم کار ما حضور نواب رئیس در شهرستان می باشد که با حضور خود و تشکیل جلسات از نزدیک به مشکلات ورزش بانوان در شهرستان رسیدگی نمایند .
وی با بیان اینکه مدیر کل ورزش و جوانان اهمیت ویژه های برای ورزش بانوان قائل است گفت :یکی از برنامه های مهم که از هم اکنون باید برای آن برنامه ریزی شود المپیاد ورزشی است که در مرداد 98 برگزار خواهد شد و ما باید خیلی بهتر از سال گذشته ظاهر شویم و هیئت های ورزشی اردوها و تمرینات خود را باید از هم اکنون آغاز و برنامه ریزی کنند.
وی در ادامه افزود خوشبختانه با تلاش و حمایت های صورت گرفته توانستیم چند طرح بزرگ کشوری از جمله طرح ملی پارک گام ،طرح سنجش ساختار قامتی ،طرح ملی نشاط و تندرستی ،فعالیت های تطبیقی ،جشنواره فرهنگی ورزشی دا و جشنواره پیرامید بین چهار هزار زن روستایی را برگزار کنیم.
در ادامه نواب ریئس استان و مسئولین بانوان شهرستان های تابع مشکلات و ایده های خود را مطرح کردند .
در ادامه جلسه جهانشیر مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک چهلمین بهار آزادی انقلاب اسلامی گفت :اصل و هدف کار ما توسعه ورزش است و اگر نقصانی در این حوزه وارد شود ایراد از ماست و در این موضوع عزم و اراده خاص داریم .
جهانشیر در خصوص کمرنگ بودن حضور فعال بانوان در عرصه های مدیریتی ورزش استان گفت :از 48 هیئت فعال ورزشی فقط دو رئیس هیئت از بانوان داریم در صورتی که ما بر این باور هستیم بانوان ما با تلاش و کوشش راسخ خود باید بیشتر از این آمار ریاست هیئت های ورزشی را عهده دار باشند.
وی گفت: برای اعزام تیم ها از هیات هایی حمایت خواهم کرد که با شرکت در میادین ورزشی صاحب جایگاه شوند و بانوان ورزشکارشون بتوانند مدال های مسابقات را از آن خود کنند.
جهانشیر افزود :هیئت های ورزشی استان کارشان سالن داری نیست بلکه کار آنها فقط ورزش است ما باید اماکن غیر حاکمیتی خود را به بخش خصوصی واگذار کنیم و بتوانیم برای هیئت های کمک هزینه هایش را جبران نماییم .
وی در ادامه گفت: اصل و رکن هر خانواده زن آن خانه می باشد و ما باید با همگانی کردن ورزش بانوان خانواده را به سمت ورزش بیاوریم و کانون خانه و خانواده را به سمت و سوی نشاط و سلامتی ببریم . در پایان از هیئت های جودو ،قایقرانی و تکواندو و مسئولین بانوان شهرستان بهار ،رزن ،ملایر ،تویسرکان و همدان در خصوص ارزیابی عمکرد و رتبه های برتر جشنواره ورزش دا تقدیر شد.
دفعات مشاهده : 138
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد