شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 26 فروردين 1398 - 08:38

اولین جلسه کمیته ساماندهی امور جوانان شهرستان فامنین

اولین جلسه کمیته ساماندهی امور جوانان شهرستان فامنین با موضوع بزرگداشت هفته جوان در سال ۹۸ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از فامنین، اولین جلسه کمیته ساماندهی امور جوانان شهرستان فامنین با دستورکار برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های هفته جوان با حضور روسا و کارشناسان ادارات در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
درابتدای جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه گفت: جای خوشحالی است که این کمیته با حضور اکثریت اعضاء تشکیل شد تا بتوانیم نظرات و پیشنهادات همه بخشها را احصا کنیم و امسال کار برنامه ریزی شده تر و منسجم تری در هفته جوان انجام دهیم.
حسین قراگوزلو ادامه داد: با توجه به بیانیه مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی، که جوانان را محور همه موضاعات و حل مسائل کشور قرار دادند، هفته جوان امسال با نگرشی بر این بیانیه برگزار خواهد شد و محور عمده برنامه ها سرفصل های بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری خواهد بود ودستگاههای مسئول با تعامل ، همکاری و مدیریت امکانات ضمن پرهیز از موازی کاری در زمینه بهتر اجرا شدن این برنامه ها برای جوانان می توانندگام بردارند.
درادامه این جلسه هریک از اعضای حاضر نیز ضمن ارائه برنامه های پیشنهادی ادارات و نهادها به بیان مسایل و راهکارهای بهبود و ارتقای برنامه های هفته جوان پرداختند.
دفعات مشاهده : 43
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد