شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 26 فروردين 1398 - 12:56

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان از مناطق سیل زده لرستان

مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه جمعی از مسئولان همدان از روند خدمت رسانی مردم استان به سیل زدگان لرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، به منظور بررسی میزان خسارات به اماکن ورزشی و بازدید از مناطق سیل زده مدیر کل ورزش و جوانان به همراه خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، عراقی معاون عمرانی استاندار همدان، نادری فردمدیرکل امور اجتماعی استانداری، صوفی شهردار همدان و کاووسی عضو شورای شهر همدان از مناطق سیل‎زده لرستان بازدید کرد.
با توجه به آنکه همدان استان معین لرستان معرفی شده است ابتدا مدیرکل ورزش و جوانان به همراه دیگر مسئولان استان از این شهر بازدید کردند و در جلسه هماهنگی که به ریاست عراقی معاون استاندار تشکیل شد شرکت نمود.
با توجه به حضور جامعه ورزش و جوانان در منطقه سیل زده معمولان مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه سفر خود از مناطق سیل زده این شهر و نحوه خدمت رسانی جامعه ورزش و جوانان به مردم سیل زده معمولان بازدید کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان در جلسه هماهنگی خدمت رسانی به مردم سیل زده لرستان گفت: کاروان کمک رسانی جامعه ورزش استان همدان از روز سه شنبه در منطقه سیل زده معمولان مسقر شده است.
محسن جهانشیر اظهار داشت: این کاروان متشکل از 20 تن به همت اداره کل ورزش و جوانان و گروه جهادی حضرت علی اکبر(ع) حزب الله همدان و هیات اتومبیلرانی و موتورسواری در منطقه سیل زده معمولان لرستان مشغول خدمت رسانی است و دیگر ورزشکاران استان از جمله ورزشکاران انجمن جوجیتسو در منطقه پلدختر مشغول خدمت رسانی هستند.
وی اضافه کرد: همزمان با اعزام نیروهای کمکی 2 دستگاه خاور کمپرسی، یک دستگاه بابکت، سه دستگاه کارواش، سه دستگاه لجن کش و کف کش نیز در شهر معمولان مشغول خدمت رسانی می باشد.
جهانشیر خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به رسالت و نقش جامعه ورزش و جوانان استان به ویژه ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای در کار‌های خداپسندانه و انسان دوستانه، در راستای جبران بخشی از خسارات وارد شده به هموطنان سیل زده کشور، سنت حسنه گلریزان در همدان برگزار شد و در مجموع 580 میلیون ریال کمک های نقدی و غیرنقدی برای ارسال به سیل زدگان جمع آوری شد.
دفعات مشاهده : 73
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد