شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 27 فروردين 1398 - 08:44

برگزاری اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان تویسرکان

در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تویسرکان از بانکهای فعال در حوزه وام ازدواج تقدیر شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان تویسرکان؛ در این جلسه که با محوریت روز جوان تشکیل شد، ابتدا حقیقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تویسرکان و دبیر ستاد ساماندهی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گزیده ای از برنامه های پیشنهادی اداره ورزش و جوانان در هفته جوان را مطرح کرد. وی گفت چون بخشی از بودجه هفته جوان به هموطنان سیل زده اختصاص یافته سعی میکنیم برنامه های برگزار کنیم که هزینه کمتری نیاز داشته باشد. وی همچنین گزارشی از آمار وام ازدواج شهرستان و پیشرفت قابل ملاحظه در این خصوص مطرح کرد. پس از آن ادارات مختلف گزارشی از برنامه های پیشنهادی خود در هفته جوان ارائه کردند.
پس از آن روزبه معاون فرهنگی و جوانان اداره کل با تشکر از فرماندار تویسرکان به خاطر حمایت از ورزش تویسرکان گفت: اداره تویسرکان در زمینه فرهنگی و ورزشی جزء شهرستانهای خوب و فعال است. امیداواریم در سال 98 شاهد پیشرفت بیشتر این شهرستان در همه زمینه ها باشیم.
در ادامه فرماندار تویسرکان ضمن خوش آمد گویی به معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل و حاضرین جلسه، اعیاد شعبانیه را تبریک گفت. وی همچنین فوت تعدادی از هموطنان را به دلیل سیل های اخیر تسلیت گفت. فرماندار تویسرکان در ادامه میلاد حضرت علی اکبر و هفته جوانان را به همه جوانان تبریک گفت. و افزود باید از جوانان به نحو شایسته در همه عرصه ها بهره گرفته شود.
پس از صحبت های فرماندار شهرستان از بانک های فعال شهرستان در حوزه وام ازدواج تقدیر و تشکر شد. همچنین اعتبار نامه دو سمن شهرستان که مجوز خود را از وزارت ورش و جوانان دریافت کرده اند، به دبیران آنها اعطا شد.
دفعات مشاهده : 45
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد