شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 15 ارديبهشت 1398 - 10:31

مدیرکل ورزش و جوانان همدان
پیشکسوتان اعتبار و افتخار جامعه ورزش هستند

جهانشیر با اعلام اینکه پیشکسوتان اعتبار و افتخار جامعه ورزش هستند تاکید کرد:اعتقاد داریم تکریم مقام پیشکسوتان و زحمتکشان ورزش می تواند در توسعه ورزش و همچنین ایجاد انگیزه مضاعف در قهرمانان حال حاضر ما نیز مؤثر باشد.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان، مدیرکل ورزش و جوانان همدان در جمع انجمن پیشکسوتان ورزش استان همدان گفت: پیشکسوتان خاک خورده ورزش هستند و باید برای رشد و توسعه ورزش از تجربیات پیشکسوتان به شکل مطلوب و شایسته بهره برد.
وی با بیان اینکه پیشکسوتان باید مورد تکریم قرار بگیرند اظهار کرد: بهره گیری از ظرفیت پیشکسوتان به سالم سازی فضای ورزش کمک قابل توجهی می کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به وجود فرهنگ احترام به بزرگتر و پیشکسوتان در ورزش کشور، گفت: روح ورزش ما با فرهنگ جوانمردی و پهلوانی گره خورده است اما این روحیه امروز نسبت به گذشته کم فروغ تر شده که باید این نقیصه را با کمک گرفتن از پیشکسوتان جبران کنیم.
جهانشیر با اعلام اینکه شما پیشکسوتان اعتبار و افتخار جامعه ورزش هستید تاکید کرد:اعتقاد داریم تکریم مقام پیشکسوتان و زحمتکشان ورزش می تواند در توسعه ورزش و همچنین ایجاد انگیزه مضاعف در قهرمانان حال حاضر ما نیز مؤثر باشد.
وی در ادامه با اشاره به خواسته پیشکسوتان برای اختصاص قطعه ای در آرامستان همدان به پیشکسوتان ورزش افزود: به منظور ارج نهادن به مقام والای نام آوران، احیای نام بزرگان و فرهیختگان امر ورزش که موجبات سر بلندی و اقتخار ایران و ایرانی رافراهم ساخته اند نیاز است قطعه نام آوران ورزش در آرامستان بهشت همدان احداث شود و ما پیگیر این موضوع خواهیم شد.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت:
در این مراسم پیشکسوتان ورزش استان به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص ورزش استان پرداختند و خواستار توجه بیش از بیش از امور قهرمانان و پیشکسوتان ورزش استان شدند.
دفعات مشاهده : 181
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد