شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 23 مرداد 1398 - 09:26

مسابقه دارت اصحاب رسانه و روابط عمومی ادارات شهرستان بهار برگزار شد

مسابقه دارت اصحاب رسانه و روابط عمومی ادارات شهرستان بهار درمحل اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از روابط عمومی شهرستان بهار :

یک دوره مسابقه دارت به مناسبت روز خبرنگار و دهه ولایت توسط انجمن های ورزشی و انجمن دارت شهرستان بهار با همیاری شهرداری و شورای اسلامی بهار و حمایت همه جانبه مهندس لطیفی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در محوطه اداره کل بهار برگزار شد .

چراغی ریاست هییت انجمن های ورزشی شهرستان بهار در حاشیه این مسابقه گفت : این مسابقه با برنامه ریزی انجمن دارت شهرستان برای مدیران روابط عمومی ادارات و خبرنگاران فعال برگزار گردید ، هیئت انجمن ها بالغ بر هفده انجمن و یک کمیته زیر مجموعه دارد .

مجید چراغی اعلام کرد : از ورزشکاران ، مربیان و داوران شهرستان دعوت میکنیم تا در راه اندازی انجمن های زیرمجموعه ما را همیاری نمایند تا بتوانیم هرچه بهتر ورزش های زیر شاخه را برای عزیزانمان در شهرستان بهار راه اندازی کنیم .
در حاشیه این مسابقه محسن صالحی دبیر هیئت انجمن های ورزشی شهرستان بهار و سرپرست دارت شهرستان گفت : درب مجموعه دارت بر روی تمام علاقمندان باز است ، و آماده هرگونه همکاری با علاقمندان را داریم و آماده برگزاری مسابقه دارت در تمام ادارات شهرستان هستیم .
دبیر هیئت انجمن های ورزشی شهرستان بهار اعلام کرد : مسابقه دارت برای آزادگان به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز آزادی این عزیزان با همکاری اداره بنیادشهید و امور ایثار گران شهرستان در دو مرحله برنامه ریزی گردیده است که مرحله اول در اداره بنیاد شهید در تاریخ ۲۳ / ۵ برگزار و مرحله دوم در محوطه اداره ورزش در روز سالروز که ۲۶ /۵ میباشد در ساعت ۳۰ / ۱۷ برگزار خواهد شد .

صالحی سرپرست انجمن دارت گفت : برای ترویج ورزش مهیج و شاد دارت در محلات برنامه های بسیاری داریم ، اما بدونه حمایت مسئولین این کار بسیار سخت می باشد .

دبیر هیئت انجمن های ورزشی شهرستان بهار اعلام کرد : مسابقه امروز و مسابقه ۲۶ مرداد ماه با همکاری و اهدای جوایزی بود که مهندس رمضانی شهردار زحمت کش بهار و اعضای شورای شهر برای این ورزشکاران تدارک دیده بودند انجام شد و اگر حمایت این عزیزان نبود انجمن دارت نمیتوانست مسابقه ای را برگزار کند .
به نفرات برتر آقایان و بانوان لوح و هدایای اهدا گردید.در این مراسم از خبرنگاران فعال با اهدای لوح سپاس و شاخه گل توسط سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار آقای مهندس جمال لطیفی تجلیل به عمل آمد.

نفرات برتر آقایان :
🥇مهدی گودینی از آموزش و پرورش
🥈محمد رضا خادمی از اصناف
🥉علی رضائیان پاکیزه از اداره صمت

نفرات برتر بانوان :
🥇مرضیه کریمی رادپور از نشاط شهر
🥈فردوس نبی پور از نشاط شهر
دفعات مشاهده : 55
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد