شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 23 مرداد 1398 - 11:14

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان با رئیس فدراسیون ووشو

محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان بیش از اعزام تیم ملی جوانان و علی طفری ووشوکار خوب استان به مسابقات جهانی با دکتر مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان، محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان بیش از اعزام تیم ملی جوانان و علی طفری ووشوکار خوب استان به مسابقات جهانی با دکتر مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار قهرمانی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان و فرود ظفری قهرمان ارزنده ووشو استان نیز حضور داشتند.
مدیر کل ورزش و جوانان در این دیدار با تقدیر از حمایت های رییس فدراسیون از ووشوکاران استان گفت: فدراسیون ووشو از فدراسیون های موفق در کشور است که در مدال آوری و استعدادیابی عملکرد درخشانی داشته است.
محسن جهانشیر گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و ظرفیت بالای این استان، همدان مستعد ورزش های رزمی است چرا که ووشو کاران همدانی همیشه در عرصه های ملی و بین المللی حرفی برای گفتن داشته اند.
رئیس فدراسیون ووشو نیز در این دیدار گفت: همدان استعدادهای خوبی در رشته ووشو دارد و امروز خوشحالیم که از خانواده طفری دو برادر در تیم های ملی جونان و بزرگسالان عضو هستند.
وی گفت: ووشو همدان در جایگاه مناسبی در کشور قرار دارد که نشان از قابلیت این ورزش در استان همدان دارد.
دکتر علی نژاد افزود: انتظار ما از هیات ووشو همدان این است که رشته کوراش را که به فدراسیون ووشو واگذار شده است را هم مانند ووشو فعال کنند و در این رشته نیز مدال آور باشند.
دفعات مشاهده : 56
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد