شرح
تاريخ خبر :  شنبه 02 شهريور 1398 - 12:41

تابستان جذاب ، خانواده فعال با هیئت گلف


کارگاه های آموزش وودبال و مینی گلف در پارک مردم توسط هیئت گلف برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ،عصر روز پنجشنبه کارگاه های آموزش وودبال و مینی گلف در محل پارک مردم برگزار شد .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان گفت : این کار گاه به منظور معرفی و گسترش دو رشته زیر مجموعه گلف که بسیار مفرح و مهیج هستند توسط مربیان مجرب و فعال هیئت گلف برگزار شد .
وی افزود : افراد کمی از وجود رشته گلف و زیر مجموعه های آن در شهر همدان اطلاع دارند و برداشت مردم از رشته گلف با واقعیت فاصله زیادی دارد به طوری که در اذهان عمومی این گونه جا افتاده است که گلف مختص افراد فوق العاده ثروتمند و خانواده هایی با سطح درآمد بسیار بالا است که در واقع به هیچ وجه این گونه نیست و ما با اجرای طرح هایی از این قبیل سعی داریم رشته گلف و زیر مجموعه های آن مانند بهکاپ ، وودبال و مینی گلف را همگانی کنیم .
سالوند در ادامه افزود :یادگیری آسان یکی از ویژگی های بارز دو رشته وودبال و مینی گلف می باشد و در این کارگاه ها الهام سهاکی و مینا عظیمی پارسا مربیان این هیئت با تسلط و تجربه خوبی که در این خصوص دارند توانستند در مدت زمان کمی به تعداد زیادی از همشهریان عزیزمان آموزش های لازم را ارائه دهند .
سالوند بیان کرد : از نکات مفید و قابل توجه این کارگاه کشف نوجوانان بسیار مستعد در این رشته بود بنابراین با برنامه ریزی بهتر و دقیق تر این برنامه را در هفته های آتی نیز ادامه خواهیم داد .
رییس هیئت گلف در پایان خاطر نشان کرد : شهرداری همدان و هیئت ورزش های همگانی استان همکاری خوبی در اجرای این برنامه داشتند .
دفعات مشاهده : 93
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد