شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 05 شهريور 1398 - 00:07

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند:
مسابقات قهرمانی ووشو بزرگ‌سالان کشور به میزبانی نهاوند برگزار می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند، گفت: مسابقات قهرمانی ووشو بزرگ‌سالان کشور به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید قدوسی به میزبانی نهاوند برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نهاوند، مهرداد سعدی نژاد ضمن تبریک هفته دولت و همچنین قهرمانی ووشوکار نهاوندی، اظهار کرد:ورزش ووشو همواره مایه افتخار شهرستان نهاوند در سطوح ملی، آسیایی و جهانی بوده است.
وی با تأکید بر اینکه هیئت ووشو بهترین، جذاب‌ترین و باافتخارترین هیئت ورزشی شهرستان است، گفت: به‌واسطه افتخارات کسب‌شده طی سنوات گذشته مسابقات قهرمانی ووشو بزرگ‌سالان کشور به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید گران‌قدر شهرستان نهاوند شهید قدوسی از 13 تا ۱۵ شهریورماه به میزبانی شهرستان نهاوند در مجموعه ورزشی آیت‌الله علیمرادیان برگزار می‌شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند، افزود: در این مسابقات بیش از 300 ووشوکار از 32 استان کشور حضور دارند که امیدواریم این مهم ارمغانی برای کسب مدال‌های بیشتر و موفقیت‌های روزافزون ورزشکاران شهرستان باشد.
وی تأکید کرد: شهرستان نهاوند درزمینهٔ های مختلف دارای مفاخر ارزشمندی است که سعی بر آن است با برگزاری چنین برنامه‌هایی و حضور ورزشکاران به‌عنوان سفیران استان‌های مختلف کشور این چهره‌ها بیش‌ازپیش به جوانان و نوجوانان که آینده‌سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند شناسانده شوند.
سعدی نژاد از برگزاری و تشکیل جلسات و کمیته‌های مختلف جهت برگزاری این مسابقات در شهرستان خبر داد و گفت: خوشبختانه با حمایت‌های فرماندار شهرستان نهاوند، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان استان همه امکان برای میزبانی شایسته فراهم‌شده است.
دفعات مشاهده : 79
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد