شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 05 شهريور 1398 - 12:16

استقبال پرشور جامعه ورزشی؛
علی ظفری دارنده مدال برنز مسابقات ووشو جوانان آسیا به نهاوند بازگشت

با استقبال پرشور جامعه ورزشی علی ظفری دارنده مدال برنز مسابقات ووشو جوانان آسیا به نهاوند بازگشت.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند، عصر شنبه علی ظفری مدال‌آور استان همدان در مسابقات قهرمانی ووشو جوانان آسیا با استقبال رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند، رئیس دفتر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و جامعه ورزشی شهرستان وارد نهاوند شد.
مهرداد سعدی نژاد ضمن تبریک هفته دولت و همچنین قهرمانی ووشوکار نهاوندی، اظهار کرد:ورزش ووشو همواره مایه افتخار شهرستان نهاوند در سطوح ملی، آسیایی و جهانی بوده است.
وی با تأکید بر اینکه هیئت ووشو بهترین، جذاب‌ترین و باافتخارترین هیئت ورزشی شهرستان است، گفت: به‌واسطه افتخارات کسب‌شده طی سنوات گذشته مسابقات قهرمانی ووشو بزرگ‌سالان کشور از 13 تا ۱۵ شهریورماه به میزبانی شهرستان نهاوند در مجموعه ورزشی آیت‌الله علیمرادیان برگزار می‌شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند، افزود: امیدواریم این مهم ارمغانی برای کسب مدال‌های بیشتر و موفقیت‌های روزافزون ورزشکاران شهرستان باشد.
وی در ادامه افزود: کسب مدال برنز با توجه به مدعی بودن شرق آسیا در این رشته کار سختی است چراکه رقبایی باسابقه چندین ساله در این رشته حضور دارند.
علی ظفری قهرمان مسابقات آسیایی ووشو با اشاره به سابقه فعالیت 5 ساله در رشته ووشو و با تأکید بر اینکه این مسابقات در سطح بسیار بالا و خوبی برگزار شد، گفت: در این مسابقات ووشوکارانی از کشورهایی آسیایی حضور داشتند که خوشبختانه توانستم با شکست نماینده کشور قرقیزستان و ماکائو به مراحل راه یافتم و نهایتاً نتیجه را به نماینده چین واگذار کردم.
وی با اشاره به اینکه هدف من کسب مدال‌های خوش‌رنگ برای مردم شریف ایران اسلامی و به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران است، گفت: امیدوارم بتوانم با زحمات مربیان، خانواده و مسئولین شاهد نتیجه هرچه بهتر باشم.

دفعات مشاهده : 35
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد