شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 07 شهريور 1398 - 12:57

بمناسبت گرامیداشت هفته دولت:
برگزاری مراسم اختتامیه اوقات فراغت و تجلیل از برترین های این حوزه درشهرستان فامنین

مدیر کل ورزش و جوانان همدان گفت: غنی سازی اوقات فراغت رسالتی جدی بردوش همه دستگاه های اجرایی و خدماتی محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از فامنین، باحضور مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان،فرماندار ومسئولین شهرستان، اعضای سمن های فعال و هیئت های ورزشی مراسم اختتامیه اوقات فراغت و تجلیل از برترین ها در این حوزه بمناسبت گرامیداشت هفته دولت درمحل سالن اجتماعات شهدای گمنام برگزار شد.
دراین مراسم مدیر کل ورزش و جوانان همدان ضمن اشاره به اینکه ساماندهی امور جوانان تنها مختص به یک دستگاه اجرایی نیست٬ گفت: غنی سازی اوقات فراغت رسالتی جدی و بردوش همه دستگاه های اجرایی و خدماتی محسوب می شود.
محسن جهانشیر با بیان اینکه ایجاد نشاط اجتماعی از وظایف ستاد ساماندهی امور جوانان است ٬ گفت: برای ایجاد نشاط ابتدا باید بدانیم جوانان جامعه ما نیاز به چه چیزی دارند و سپس مسئولان حوزه جوانان نسبت به ساماندهی اوقات فراغت این نسل با عنایت به نیازشان اقدام کنند و در این راستا ٬ برای بالا بردن کیفیت برنامه های انجام شده ٬ بکوشند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به حضور و فعالیتهای کانون ها و سمن هایی قانونمند و موفق در عرصه پرکردن اوقات فراغت، گفت: نباید برنامه های غنی سازی اوقات فراغت، مقطعی و معطوف به تابستان باشد بلکه باید در طول سال با ارائه برنامه های متناسب با وضعیت جوانان و نوجوانان برنامه های متنوعی اجرا شود که جنبه کاربردی داشته باشد.
درادامه سید مجید شماعی فرماندار شهرستان فامنین با اشاره به عملکرد موفق دستگاههای دخیل در غنی سازی اوقات فراغت، بیان کرد: خوشبختانه در این امر شاهد تعامل و رقابت خوب و تنگاتنگ دستگاههای شهرستان بودیم و هدف اصلی آن، اثرگذاری بیشتر و کیفیت بخشی به برنامه ها توام با ایجاد شور و نشاط به عنوان یکی از نیازهای امروز جامعه بود.
سید مجید شماعی باورهای دینی را زیربنای تحکیم بنیان فرهنگی و اجتماعی جامعه خوانده، تاثیر باورهای دینی و مذهبی در پویایی جوانان و نوجوانان را مهم توصیف کرد، وی همچنین حضور علما و روحانیون در مسیر تقویت باورهای دینی آنان را لازم عنوان نمود.
در خاتمه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فامنین بعنوان اداره برتر درزمینه اوقات فراغت تابستان98 تقدیر و قدردانی بعمل آمد و از50نفراز فعالین و برترهای اوقات فراغت بااهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل به عمل آمد.
دفعات مشاهده : 138
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد