شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 07 شهريور 1398 - 13:05

بمناسبت گرامیداشت هفته دولت:
تجهیز9خانه ورزش روستایی درمحروم ترین شهرستان استان

فرماندار شهرستان فامنین گفت: برای توسعه ورزش همگانی، اراده و همت لازم است و باید مردم را تشویق و ترغیب کنیم که برای سلامت خود و خانواده حتما ورزش کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از فامنین،باحضورمحسن جهانشیر مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان،سید مجید شماعی فرماندار و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان فامنین 9خانه ورزش روستایی همزمان با هفته دولت درشهرستان فامنین تجهیز شد.
در آیین تجهیز خانه های ورزش روستایی فرماندار شهرستان فامنین با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر امر ورزش و بویژه ترویج ورزش همگانی، گفت: برای توسعه ورزش همگانی، اراده و همت لازم است و باید مردم را تشویق و ترغیب کنیم که برای سلامت خود و خانواده حتما ورزش کنند.
وی درادامه با تقدیر از مسئولین ورزش گفت:با تجهیز این 9خانه ورزش روستایی زمینه مناسبی را برای نهادینه کردن ورزش در جوامع روستایی فراهم می شود که نقش مهمی درغنی ساز اوقات فراغت جوانان و نوجوان و کاهش آسیب های اجتماعی دارد.
سید مجیدشماعی اظهار داشت : این 9خانه ورزش روستایی به تشک تاتامی وتشک کشتی ، میزتنیس روی میز ، میز فوتبال دستی،دارت و... تجهیز شده اند.
دفعات مشاهده : 98
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد