شرح
تاريخ خبر :  شنبه 09 شهريور 1398 - 01:54

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان اسدآباد

به مناسبت هفته دولت همایش پیاده روی خانوادگی در شهرستان اسدآباد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد:
در این همایش اقشار مختلف مردم ,مدیر کل اداره ورزش و جوانان همدان,معاونین ,آزادبخت معاون سیاسی امنیتی استاندار ،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی,فرماندار,شهردار شهرستان اسدآباد حضور داشتند .و مسیر میدان دانشگاه تا مجموعه ورزشی کارگران واقع در شهرک سید احمد پیاده روی کردند.
این همایش با همکاری اداره ورزش,هیات ورزشهای همگانی ,هیات روستایی و بازیهای بومی ومحلی ,فرمانداری,دانشکده علوم پزشکی,شهرداری,نیروی انتظامی,شرکت صبانور,اصناف,اداره صنعت معدن تجارت و بخشداری های بخش مرکزی و پیرسلمان برگزار شد .
اجرای ورزش صبحگاهی,حرکات نمایشی تکواندوکاران و اجرای موسیقی زنده از برنامه‌های ویژه همایش پیاده روی بود. مدیرکل ضمن خیر مقدم به حاضرین درهمایش گفت: به نوبه خودم از همه عزیزانی که در راستای ایجاد شور و نشاط در جامعه قدم برمی دارند خصوصا استاندار ,فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شهرستان که در اجرای این برنامه سنگ تمام گذاشته اند و همچنین مهمان ویژه برنامه آزادبخت که در همه برنامه‌های ورزشی از اداره ورزش و جوانان بسیار جلوتر هستند کمال تشکر و قدردانی دارم .
وی افزود :خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در طی این سنوات اخیر از سوی دولت مردان انجام شده خصوصا در این دولت و انشاالله در آینده نزدیک و پیگیری های نماینده مردم ,فرماندار شهرستان و استاندار این نوید را می دهم که در هفته تربیت بدنی استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی شهرستان اسدآباد که یکی از دغدغه‌های شهرستانی است وارد چرخه بهره‌برداری می شود.
جوائز این برنامه شامل دو دستگاه یخچال,ده عدد دوچرخه, یک تخته فرش,ده عدد ربع سکه بهار آزادی ,پنچاه عدد کارت هدیه دویست هزار تومانی و کمک هزینه سفر زیارتی که به قید قرعه به شرکت کنندگان در همایش اهدا شد .
دفعات مشاهده : 38
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد