شرح
تاريخ خبر :  شنبه 09 شهريور 1398 - 14:18

تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان همدان از برگزاری مطلوب مسابقات استعدادهای برتر کشور در همدان

در پی برگزاری مطلوب مسابقات استعدادهای برتر کشور به میزبانی همدان،مدیر کل ورزش و جوانان استان از تمامی مسئولین و دست اندر کاران این رقابتها تشکر و قدردانی کرد.

در متن این پیام آمده است:
با سلام وتحیات
انتخاب شهرهای مختلف کشور برای میزبانی مسابقات ورزشی ،امکانی برای سنجش ظرفیت های مختلف ورزشی، اقامتی و فرهنگی و همچنین فرصت بزرگی برای توسعه ورزش در نقاط مختلف کشور است که البته لازم است با نیازسنجی و متناسب با ظرفیت های هر منطقه درنظر گرفته شود.
بسیار خرسندیم که در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین به شایستگی میزبان چهار رشته ورزشی از المپیاد استعدادهای برتر کشور بودیم و ورزشکاران، مربیان و داوران شرکت کننده در مسابقات بسکتبال، شطرنج و ژیمناستیک دختران و کشتی پسران با رضایت تمام استان همدان را ترک نمودند.
بی گمان این میزبانی شایسته در ظل مدیریت مدبرانه استاندار همدان، حمایت های بی دریغ نمایندگان محترم همدان در مجلس شورای اسلامی، اصحاب رسانه، کارکنان و معاونین اداره کل ورزش و جوانان و روسا و اعضای هیات های استان به خصوص هیات های میزبان به وجود آمده است.
لذا به مصداق آیه شریفه من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از همه عزیزان و زحمت کشان این رویداد بزرگ و دست اندرکارانی که مایه مباهات و سربلندی کهن دیار همدان را فراهم کردند تشکرو قدردانی نموده و امید است با تلاش و همدلی روز به روز شاهد رشد و پیشرفت ورزش استان باشیم.
محسن جهانشیر
مدیرکل ورزش و جوانان استان
دفعات مشاهده : 131
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد