شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 11 شهريور 1398 - 08:59

کسب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی المپیاد استعداد های برتر رشته مینی گلف

ورزشکاران همدانی مدال های طلا و نقره مسابقات المپیاد استعداد های برتر رشته مینی گلف را مقتدرانه به دست آوردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان پریا سادات حسینی راد و آیدا جهانی ورزشکاران همدانی رشته مینی گلف به ترتیب موفق به کسب مدال طلا و نقره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در شهر اصفهان شدند .
مریم باب الحوائجی نایب رییس بانوان هیئت گلف استان گفت : این مسابقات با حضور پنجاه و هشت ورزشکار از پانزده استان در رده سنی ده تا هجده سال در بخش
دختران برگزار شد .
وی افزود : تیم همدان متشکل کیمیا حسین زاده ، آیدا جهانی ، ندا جهانی و پریا سادات حسینی راد از هفتم شهریور ماه عازم مسابقات مذکور در شهر اصفهان شد و طی رقابتی بسیار سخت و نزدیک در دو راند پریا سادات حسینی راد و آیدا جهانی توانستند به ترتیب مدال های طلا و نقره این مسابقات را از آن خود کنند .همچنین کیمیا حسین زاده ورزشکار شایسته و با اخلاق همدان با اختلاف یک امتیاز در رده چهارم قرار گرفت .
وی افزود : حمید عزیزی رییس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران به همراه رییس هیئت گلف اصفهان ، شهردار منطقه دوازده و مدیرکل ورز ش و جوانان استان اصفهان با حضور در مراسم اختتامیه مدال و لوح نفرات برتر را اهدا نمودند .
باب الحوائجی خاطر نشان کرد : مسابقات در سایت مینی گلف مجموعه ورزشی کوثر برگزار شد و ورزشکار اردبیلی توانست رتبه سوم مسابقات مذکور را کسب نماید .
شایان ذکر است مریم باب الحوائجی به عنوان سرپرست و مربی تیم همدان را در این مسابقات همراهی کرد و طی ابلاغی از سوی فدراسیون گلف محمد علی قاسمی و علی فیاض به عنوان اعضای کمیته فنی بر روند اجرای مسابقات نظارت می کردند .
دفعات مشاهده : 142
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz