شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 11 شهريور 1398 - 13:52

مدیرکل ورزش و جوانان استان
ورزش همگانی سلامت جامعه را تضمین می کند

محسن جهانشیر گفت: ورزش همگانی سلامت جامعه را تضمین می کند و با اهمیت دادن به حوزه پیشگیری ،هزینه‌های بسیاری همچون هزینه‌های درمان از دوش کشور برداشته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مدیرکل ورزش و جوانان استان در نشست توسعه ورزش همگانی استان همدان گفت: استان همدان یکی از فعال‌ترین هیئت‌های ورزشی کشور در بخش ورزش‌های همگانی است و همواره در مراسم ها و همایش های ورزشی نقش موثری داشته است.
وی با بیان اینکه در حوزه پیشگیری عملکرد خوبی در کشور وجود نداشته است، تصریح کرد: ورزش همگانی سلامت جامعه را تضمین می کند و با اهمیت دادن به حوزه پیشگیری ،هزینه‌های بسیاری همچون هزینه‌های درمان از دوش کشور برداشته خواهد شد.
محسن جهانشیر گفت: نه‌تنها وزارت ورزش به‌عنوان متولی اصلی گسترش ورزش بلکه همه ارگان‌ها، نهادها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی در امر گسترش ورزش همگانی پای‌کار بیایند.
وی خاطرنشان کرد: از طرفی تشویق مردم به امر ورزش می‌تواند نقش مؤثری در مهار جرایم و آسیب‌های اجتماعی و انحرافات در بین جوانان داشته باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: جامعه اي سالم و نسلي با نشاط و پويا گريزي جز تبيين و هدايت برنامه هاي جهت دار و هدفمند ، همراه با عزمي راسخ در گسترش فعاليت هاي ورزش همگاني امکان پذیر نيست.
وی با بیان اینکه ورزش همگانی تنها مختص شهرها نیست افزود: نباید تصور ایجاد شود که ورزش همگانی مختص شهر و بازیهای بومی و محلی مختص روستاها است و این دو باید هم در شهر و هم در روستا گسترش یابد.
در این نشست که با حضور روسای ورزش و جوانان و هیات های همگانی شهرستانها برگزار شد در خصوص برنامه عملیاتی ورزش همگانی استان همدان بحث و تبادل نظر شد.
دفعات مشاهده : 147
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz