شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 17 شهريور 1398 - 01:25

رئیس هیئت کاراته نهاوند خبر داد:
کسب 8 مدال رنگارنگ توسط بانوان کاراته کای نهاوند

رئیس هیئت کاراته نهاوند از کسب 8 مدال رنگارنگ توسط بانوان کاراته کای نهاوند در مسابقات کشوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان نهاوند، سعید علی بخشی با اعلام این خبر اظهار کرد: مسابقات کشوری کاراته سبک JSKA 14 و 15 شهریورماهبه میزبانی نجف‌آباد استان اصفهان به کار خود پایان داد.
وی با اشاره به حضور نمایندگان استان‌های کشور در این مسابقات، گفت: خوشبختانه نمایندگان شهرستان نهاوند در این مسابقات موفق شدند 8 مدال رنگارنگ کسب کنند.
رئیس هیئت کاراته نهاوند، گفت: در مسابقات اصفهان مریم دارابی در رشته کاتا سوم و کومیته اول، فاطمه سلگی رشته کاتا دوم و کومیته اول، نرگس خیشه در رشته کاتا و کومیته دوم، فاطمه دارابی در رشته کاتا سوم و کومیته اول، اسراخویشوند در رشته کاتا و کومیته سوم، فاطمه خیشه در رشته کاتا سوم و کومیته اول، یگانه دارابی در رشته کاتا سوم و کومیته اول و فاطمه سراقی در رشته کاتا سوم و کومیته دوم موفق به کسب افتخار برای استان همدان و شهرستان نهاوند شدند.
وی با اشاره به اینکه معصومه گرایی نایب‌رئیس هیئت کاراته نهاوند به‌عنوان داور و لیلاسراقی به‌عنوان سرپرست و مربی در این رقابت‌ها حضور داشتند، گفت: امروز کاراته نهاوند بیش از هرزمانی دارای پویایی است که این مهم با تلاش مربیان این رشته محقق شده است لذا امیدواریم با حمایت‌های مسئولین ضمن حفظ جایگاه فعلی بتوانیم نمایندگانی در مسابقات آسیایی و جهانی داشته باشیم.
دفعات مشاهده : 53
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد