شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 17 شهريور 1398 - 18:44

استاندار همدان
مدال آوران الگو جوانمردی، غیرتمندی و کوشش برای اقشار مختلف جامعه هستند

استاندار همدان گفت: مدال‌آوران و افتخارآفرینان رشته‌های مختلف ورزشی الگو جوانمردی، غیرتمندی و کوشش برای اقشار مختلف جامعه هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان؛ سید سعید شاهرخی در آئین تجلیل از مدال آوران و افتخار آفرینان رشته های تکواندو،ووشو و بیماران خاص بیان کرد: بزرگترین رهاورد توفیق ورزشکاران در میادین ورزشی، فرهنگسازی برای جوانان و نوجوانان و افراد علاقهمند به حضور در این عرصه است.

وی اضافه کرد: مردم با دیدن موفقیت های ورزشکاران در عرصه های ملی و بین المللی نگاهشان به آنها جلب می شود بنابراین این افراد به عنوان الگو قلمداد شده و باید رفتار، عملکرد و تجارب ارزشمند آنها برای تمامی شهروندان در اقصی نقاط کشور الگو باشد.

استاندار همدان اظهار داشت: افرادی که موفق به کسب این جایگاه و رتبه شدند باید این جایگاه را از نظر فنی و از حیث الگو بودن حفظ کنند.

شاهرخی به مدال آوران توصیه کرد: خصوصیاتی بارز و ارزشمندی همچون جوانمردی، اخلاق و گذشت را در زندگی حرفه ای و شخصی الگو قرار دهند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در ماه های پیش رو ، مدال آوران در رقابت های مختلف شرکت می کنند امید می رود همچون گذشته برای همدان و کشورمان افتخار به دست آورند.

استاندار همدان ادامه داد: قهرمانان ورزشی حتی در صورت خروج از عرصه ورزشی باید به عنوان اسوه اخلاق و جوانمردی برای سایر افراد در جامعه بدرخشند.

شاهرخی گفت: مدال آوران در عرصه ورزشی و غیر ورزشی افتخار آفریدند و مسئولان هیات ها، مربیان با تحمل سختی های زیاد و رقابت های سنگین در عرصه آسیایی و جهانی رتبه کسب کردند.
دفعات مشاهده : 140
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz