شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 19 شهريور 1398 - 21:56

هر جلسه تمرین _ یک جمله انگلیسی

همزمان با تمرینات مینی گلف زبان انگلیسی نیز آموزش داده می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان هنگام تمرینات مینی گلف به نونهالان ، نوجوانان و جوانان زبان انگلیسی نیز آموزش داده می شود .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف بیان کرد : این طرح از ابتدای تابستان امسال آغاز شده است و در هر جلسه تمرین کوشش کردیم دست کم یک جمله انگلیسی به همه ورزشکاران به ویژه نونهالان و نوجوانان آموزش دهیم .
وی افزود : یادگیری زبان انگلیسی در دنیای امروز یکی نیاز های اساسی هر فرد می باشد و با توجه به عملکرد خوب و پیشرفت ورزشکاران ما ، احتمال این که در عرصه های بین المللی پا به میدان رقابت بگذارند زیاد است بنابراین این نیاز احساس شد که آنها جهت ارتباط بهتر می بایست زبان انگلیسی را یاد بگیرند .
سالوند در ادامه بیان کرد : علاوه بر احتمال شرکت در مسابقات برون مرزی برنامه های دیگری نیز از قبیل اعزام به دوره های آموزشی در خارج از مرزهای کشور عزیزمان در نظر داریم و اجرای این برنامه ها نیاز مند این است که ورزشکاران ما به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشند .
رییس هیئت گلف استان تشریح کرد : در رشته بهکاپ ورزشکاران خارجی نیز داریم و با توجه به این که اغلب آنها تسلط کافی به زبان فارسی ندارند هنگام آموزش و انجام تمرینات با زبان اتگلیسی با آنان صحبت می شود .
سالوند در پایان گفت : از دیگر برنامه های هیئت گلف همدان دعوت از مربیان و بازیکنان خارجی و مطرح ورزش گلف در دنیا مانند قهرمان افسانه ای این رشته -تایگر وود - می باشد و امیدواریم این امر در آینده محقق شود .
گفتنی است آموزش زبان انگلیسی به ورزشکاران توسط محمد علی قاسمی دبیر هیئت انجام می شود .
دفعات مشاهده : 63
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد