شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 24 شهريور 1398 - 22:54

رئیس هیات فوتبال استان:
برای نخستین بار مسابقات رسمی AFC به میزبانی همدان برگزار می شود

صوفی گفت: برای نخستین بار مسابقات رسمی AFC به میزبانی همدان برگزار می شود و برگزاری این رقابتها می تواند شرایط را برگزاری دیگر رویدادهای مهم بین المللی در همدان فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان؛ رئیس هیات فوتبال استان در نشست مسابقات مقدماتی فوتبال زیر ۱۶ سال آسیا گفت: برای نخستین بار مسابقات رسمی AFC به میزبانی همدان برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقات برکات فراوانی برای استان دارد و به دلیل برگزاری این مسابقات مشکلات استادیوم های شهید حاجی بابایی و قدس برطرف شد.

عباس صوفی تصریح کرد: برگزاری مطلوب مسابقات زیر ۱۶ سال آسیا می تواند شرایط را برگزاری دیگر رویدادهای مهم بین المللی در همدان فراهم کند.

وی تاکید کرد: از هر فرصتی باید برای معرفی همدان استفاده کرد و یکی از این موارد میزبانی مسابقات ورزشی است.

رئیس هیات فوتبال همدان ادامه داد: وفاق خوبی برای برگزاری این مسابقات بین مسولان استان وجود دارد و اطلاع رسانی این مسابقات و ظرفیت های همدان بسیار ضروری و حائز اهمیت است.

وی با اشاره به عدم حضور بازیکن همدانی در این رقابتها گفت: در ترکیب تیم ملی علیرضا کرمی را داشتیم که به علت مصدومیت و توصیه پزشکان از تیم کنار گذاشته شد.

وی افزود: مسئول برگزاری این مسابقات دکتر بشیر است که مسئول برگزاری فینال جام باشگاههای آسیا بوده و این نشان از حساسیت و توجه AFC به این رقابتها دارد.

صوفی با اشاره به ره آورد این رقابتها گفت: دو بازی دوستانه تیم ملی در همدان با تیم های مریانج ونهاوند برگزار شد که این بازی ها برای پیشرفت فوتبال استان بسیار موثر است.

گفتنی ۱۵۰ میهمان داخلی و خارجی در مسابقات فوتبال مقدماتی زیر ۱۶ سال آسیا حضور خواهند داشت.
دفعات مشاهده : 101
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد