شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 27 شهريور 1398 - 13:39

پایان دور هفتم مسابقات شطرنج اوپن بین المللی ابن سینا با صدرنشینی مصدق پور

در حساس ترین بازی دور هفتم مسابقات جدول A اوپن ابن سینا، مسعود مصدق پور برابر مهدی غلامی اوریمی به پیروزی رسید و با 6/5 امتیاز در صدر جدول رده بندی باقی ماند و آراد نظری و علی راستبد با 5/5 امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، در حساس ترین بازی دور هفتم مسابقات جدول A اوپن ابن سینا، مسعود مصدق پور برابر مهدی غلامی اوریمی به پیروزی رسید و با 6/5 امتیاز در صدر جدول رده بندی باقی ماند و آراد نظری و علی راستبد با 5/5 امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
امیر مسعود مرادی با کسب 4/5 امتیاز موفق ترین نماینده ی استان همدان بوده که در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفته است. در مهمترین بازی دور هفتم مسابقات جدول B اوپن بین المللی ابن سینا، حسین امیر وردستیان از آذربایجان شرقی، برابر سبحان زحمتی از خراسان رضوی پیروز شد و با امتیاز کامل 7، به تنهایی در صدر جدول ایستاد. بر روی میزهای 2 و 3، صادق اسدی از همدان و محمد رضا امجد یزدان دوست از گیلان برابر حریفان خود به تساوی رسیدند و با 6 و 5/5 امتیاز، در رده های دوم و سوم جدول ایستادند.
در پایان دور نهم مسابقات جدول C شطرنج بین المللی ابن سینا، شایان احمدی از گلستان, محمد مبین اسماعیلی از همدان و عماد روشن از تهران در صدر جدول قرار گرفتند.
دفعات مشاهده : 76
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد