شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 30 مهر 1398 - 12:44

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند:
ورزش و جوانان نهاوند آمادگی همکاری همه جانبه با تربیت بدنی سپاه را دارد

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند، گفت: ورزش و جوانان نهاوند آمادگی همکاری همه جانبه با تربیت بدنی سپاه را دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان نهاوند، رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند به همراه پرسنل و جمعی از روسای هیئت های ورزشی شهرستان باوسرهنگ پاسدار علی مختاری فرمانده جدید سپاه ناحیه نهاوند دیدار و گفتگو کردند.
مهرداد سعدی نژاد در این دیدار با تاکید بر آمادگی همکاری همه جانبه با سپاه و تربیت بدنی این نهاد مقدس در راستای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک ارگان انقلابی بزرگ با مسئولیتی بسیار حساس است.
وی با بیان اینکه خوشبختانه این نهاد انقلابی با بهره گیری از جوانان مومن و متعهد در زمینه های مختلف همواره موجبات اقندار ایران اسلامی را فراهم اورده است، گفت: سپاه همواره بر امورات و مشکلات موجود در کشور واقف است و هرجایی که احساس نیاز کند برای حفظ و حراست از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ورود می کند.
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند با اشاره به اینکه نهاوند دارای ظرفیت های ورزشی خوبی در دوره های مختلف است، گفت: ورزش باید در چارچوب اخلاق باشد و اگر ورزش با اخلاق و انسانیت همراه نباشد دردی را دوا نمیکند.
وی با بیان اینکه امروز برخی افراد با بی اخلاقی به ورزش ضربه می زنند، گفت: مجموعه ورزش و جوانان نهاوند با بی اخلاقی بدون هیچگونه مماشاتی برخورد میکند کماواینکه خوشبختانهواین افراد در حال حاضر کمتر از ۹۸ درصد روسا و مسئولین هیئت های شهرستان را شامل می شود.
لزوم برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای ورزشکار در نهاوند
در ادامه سرهنگ پاسدار علی مختاری با بیان اینکه سپاه آمادگی همکاری و تعامل دو سویه با تمامی ادارات شهرستان را دارد، گفت: خوشبختانه در حال حاضر تربیت بدنی سپاه ناحیه نهاوند ارتباط خوبی با اداره ورزش و جوانان شهرستان دارد.
وی با اشاره به اینکه با مشکلات و کمبودهای حوزه ورزش و جوانان شهرستان آشنا هستیم، گفت: خوشبختانه در حال حاضر سالن های ورزشی خوبی در نقاط مختلف شهر و روستاها در حوزه های مقاومت بسیج به منظور استفاده بسیجیان ساخته است اما با توجهوبه گستردگی حوزه های ورزشی این مهم نیازمند تعامل هرچه بیشتر برای استفاده از ظرفیت های ورزش و جوانان شهرستان است.
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در ادامه ضمن تقدیر از زحمات و همراهی دکتر مهرداد سعدی نژاد با سپاه ناحیه نهاوند، گفت: پیشنهاد می شود در راستای ارج نهاد به فرهنگ ایثار و شهادت یادواره شهدای ورزشکار و همچنین برنامه های متنوعی در هفته بسیج توسط اداره ورزش در دستور کار قرار بگیرد.
وی در پایان افزود: امروز باید مردم به ورزش تشویق شوند و از آنجا که این مهم یکی از مهم ترین وظایف و ماموریت های شماست باید توجه ویژه ای به موضوع فوق صورت بگیرد.
دفعات مشاهده : 154
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد