شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 30 مهر 1398 - 13:02

نماینده ولی فقیه در استان
استعداد و ظرفیت های خوبی در ورزش همدان وجود دارد

آیت الله شعبانی اظهار کرد: استان همدان در بیشتر حوزه ها به خصوص در ورزش سرآمد کشور بوده است و خوشبختانه استعداد و ظرفیت های خوبی در ورزش همدان وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان در دیدار جمعی از ورزشکاران و مدیران ورزش استان که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد، افزود: ورزش یکی از راه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی است و ورزش باید با هدف ایجاد شور ونشاط و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بین مردم جامعه ترویج گردد تا نشاط اجتماعی حاکم شود.
وی با بیان این‌که اگر در ورزش یک هدف بزرگ داشته باشید، اثر بخش خواهد بود افزود: اگر ورزش بی هدف باشد فایده‌ای نخواهد داشت ولی هدف در ورزش، سبب پیشرفت فرد و کشور شود
آیت الله شعبانی اظهار کرد: استان همدان در بیشتر حوزه ها به خصوص در ورزش سرآمد کشور بوده است و خوشبختانه استعداد و ظرفیت های خوبی در ورزش همدان وجود دارد.
وی تصریح کرد: در برخی از رشته های ورزشی همدان رشد قابل توجه ای وجود داشته اما در برخی رشته های ورزشی به دلیل ضعف مدیریتی در هیات افت فاحشی داشته ایم.
امام جمعه همدان با تأکید بر اینکه باید در حوزه ورزش و تقسیم فرصتها و امکانات نگاه عادلانه اي وجود داشته باشد،عنوان کرد: باید در تقسیم امکانات، فرصتها و فضاهاي ورزشی، نگاه عادلانه بین هیات های ورزشی وجود داشته باشد و نسبت به توزیع منابع در ورزش‌ همگانی و سهم ورزش های مدال آور اهتمام جدی صورت گیرد.
وی تصریح کرد: اگر می خواهید ورزش استان پیشرفت کند باید در روستاها و محلات همدان به دنبال شناسایی استعدادها باشید و نباید به دلیل توجه به یک ورزش خاص، استعدادی به دلیل نبود امکانات و فقر مالی سوخت شود.
در ابتداي این دیدار محسن جهانشیر مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان گزارشی از عملکرد ورزش و جوانان استان واقدامات انجام شده ارائه کرد.
دفعات مشاهده : 124
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد