شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 10 آذر 1398 - 14:27

پس از 15 سال تعطيلي؛
خانه كشتي اکباتان بازگشايي شد

با پيگيري هاي صورت گرفته هیات کشتی و مساعدت اداره کل آموزش و پرورش استان، خانه كشتي اکباتان همدان پس از 15 سال تعطیلی بازگشايي شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان، خانه کشتی باشگاه اکباتان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، جعفری معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان، رئیس و پیشکسوتان کشتی بازگشایی شد.
رييس هيات كشتي همدان در این مراسم گفت: اين خانه كشتي در 15 سال گذشته بنا به دلايلي تعطيل شده بود و پيگيري براي بازگشايي آن در اولويت برنامه هاي هيات كشتي استان قرار گرفت و خوشبختانه با مساعدت آموزش و پرورش شاهد بازگشایی آن هستیم.
وی افزود: سه روز در هفته این مکان به آموزش کشتی فرنگی و سه روز نیز به آموزش کشتی آزاد اختصاص خواهد یافت.
حمیدرضا یاری ابراز اميدواري كرد: با بازگشايي خانه كشتي اکباتان بار ديگر شاهد اوج گرفتن ورزش كشتي اين شهرستان در عرصه هاي ملي و بين المللي باشيم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این مراسم گفت: حضور جوانان درمجموعه هاي ورزشي موجب افزايش شور و نشاط در منطقه شده و استعدادهاي ورزشي آنها نيز شكوفا مي شود.
وي راه اندازي سالن هاي ورزش و توجه به مقوله كشتي را راهكاري موثر در كاهش آسيب هاي اجتماعي دانست و گفت: افزايش فضاهاي ورزشي موجب شناسايي پتانسيل و استعداد جوانان و نوجوانان در عرصه ورزش مي شود.
جهانشیر با تقدیر از هیات کشتی و آموزش و پرورش استان اضافه كرد:امكانات موجود در اين خانه كشتي براي همه فراهم شده تا بتوانند از اين تسهيلات و امكانات موجود بهره مند شوند.
دفعات مشاهده : 117
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد