شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 21 بهمن 1398 - 08:50

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر
برگزاری چهارمین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج کشور جام کریم خان زند در شهرستان ملایر

چهارمین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج کشور جام کریم خان زند گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در سالن شهدای خلبان مجموعه ورزشی شهید روحیان شهرستان ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،

به همت هیئت شطرنج و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر چهارمین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج کشور جام کریم خان زند به مناسبت گرامیداشت چهل ویکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سالن شهدای خلبان مجموعه ورزشی شهید روحیان این شهرستان برگزار شد.

در افتتاحیه این مسابقات لطیفی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر به اتفاق هیئت همراه ,صادقپور و پیرحیاتی نمایندگان شهرداری این شهرستان حضور داشتند و موجبات دلگرمی و شادابی عوامل اجرایی این مسابقات را با حضور سبز خود فراهم کردند.

تعداد هشتادو یک نفر از قهرمانان شطرنج کشور عزیزمان ایران از استانهای همدان ,تهران ,البرز,اصفهان ,لرستان, کردستان ,کرمانشاه و مرکزی در این دوره از مسابقات در رده سنی آزاد شرکت کردند و به مدت سه روز از شانزدهم لغایت هجدهم بهمن ماه سال جاری برای کسب مقام و رتبه برتر این مسابقات با هم به رقابت پرداختند.

این مسابقات با سرداوری بهاره قربانی از داوران حاذق و شایسته فدراسیون شطرنج کشور در 9 دور به روش سوئیسی به صورت ریتد زیر 2100 برگزار شد.

سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر به همراه رئیس هیئت شطرنج این شهرستان از نحوه برگزاری این مسابقات بازدید کردند و از نزدیک با چهره ها و قهرمانان کشوری این مسابقات آشنا شدند و ورود آنها را به شهرستان ملایر شهر جهانی انگور و منبت تبریک گفتند و موفقیت آنها را همراه با سلامتی و تندرستی از خدای خود خواستار شدند و از ریاست و اعضاء هیئت شطرنج و مسئولین برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

در پایان نفرات برتر این مسابقات از سوی داوران و ناظران کشوری مشخص و معرفی شدند که طی مراسمی با حضور معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ملایر , رئیس هیئت شطرنج استان ,سرپرست اداره ورزش و جوانان , شهردار و رئیس ارتباطات و مسئولین روابط عمومی شهرداری و دبیر هیئت فوتبال شهرستان ملایر با اهداء حکم قهرمانی و کارت هدیه از زحمات و تلاشهای آنان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

نفرات برتر این مسابقات به ترتیب جدول :
شایان ایمن از استان اصفهان , علیرضا مردانی از استان همدان , داود عقیلی مفید از استان همدان ,کاوه خیبری از استان کرمانشاه و رضا کولیوند از شهرستان ملایر مقامهای اول تا پنجم را از آن خود کردند.

نفرات برتر درجه داران بین المللی به ترتیب :
زیر 1900 محسن رجبی از تهران مقام اول , کوشا نامه ای از استان همدان مقام دوم
زیر 1700 مهران زاهدی از استان همدان مقام اول و محمد رضا احمدیان از شهرستان ملایر مقام دوم
زیر 1500 ابوالفضل فتحی از استان همدان مقام اول و سبحان رنجبر از شهرستان ملایر مقام دوم
زیر 1300 فاطمه باقری از شهرستان ملایر مقام اول و مجتبی گودرزی از شهرستان ملایر مقام دوم

نفرات برتر بانوان به ترتیب جدول مسابقات :
دینا سیف و ریحانه سوری از شهرستان ملایر به مقامهای اول و دوم این مسابقات دست پیدا کردند.

نفرات برتر رده های سنی به ترتیب :
زیر 16 سال کامیار بختیاری از استان همدان مقام اول و حدیث نوری از شهرستان ملایر مقام دوم
زیر 14 سال محمد حسین کیانی از استان اصفهان مقام اول و سهیل خدایوندی از استان همدان مقام دوم
زیر 8 سال محمد صدرا شجاعی نژاد از شهرستان ملایر مقام اول و محمد مهیار مردانی از شهرستان ملایر مقام دوم
دفعات مشاهده : 69
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد