شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 21 بهمن 1398 - 10:00

برنامه های ورزشی هیئت تنیس در دهه مبارک فجر

سید عادل برقعی در مصاحبه با سایت اداره کل ورزش و جوانان به تشریح برنامه های تنیس در دهه فجر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان؛ رئیس هیات تنیس استان برنامه های تنیس به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر را تشریح نمود.

سید عادل برقعی رئیس هیات تنیس استان در ابتدا به مسابقات برگزار شده اشاره نمود. در ابتدای دهه فجر مسابقاتی با همین عنوان بصورت انفرادی در بخش آقایان برگزار شد. همچنین در پایان هفته گذشته نیز مسابقات تیمی آقایان بمناسبت بزرگداشت روز نیروی هوایی برگزار گردید که تیم امید سامی-ارشیا شهریاری و تیم امیرحسین شفیعی ناطق-مهدی سهرابی موفق به کسب عناوین برتر شدند.

برقعی در ادامه ضمن اشاره به برنامه ریزی فدراسیون تنیس جهت برگزاری مسابقات جام حذفی تنیس کشور در جزیره کیش، از حضور دو نماینده از استان همدان در این رقابتها خبر داد. تیمهای تنیس شهید همدانی و چاووش راه بنا اواخر هفته جاری جهت حضور در این رقابتها، که امسال با نام شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شده ، عازم جزیره کیش خواهند شد. براساس قرعه کشی ، تنیس بازان خوب همدانی در گروه های 7 و 9 این مسابقات قرار دارند و با تنیس بازانی از سراسر کشور به رقابت می پردازند.

از سوی دیگر با هماهنگی هیات تنیس استان، مسابقات تنیس جام فجر جمعه این هفته به میزبانی آکادمی تنیس الیت در تالار تنیس شهید برقعی همدان برگزار می شود. این رقابتها در سطح بازیکنان آماتور و در بخش بانوان برگزار خواهد شد.

همچنین رقابتهای تنیس جام فجر در بخش آقایان نیز جمعه آینده و به میزبانی و با حمایت آکادمی تنیس الیت و در سطح تنیس بازان آماتور برگزار خواهد شد.

رئیس هیات تنیس استان در پایان خاطر نشان کرد، با تعامل خوبی که با مدیرکل محترم و مجموعه همکاران ارجمند در اداره کل ورزش و جوانان استان و همچنین فدراسیون تنیس داریم ، امسال توانستیم برنامه های خوبی را بیش از ظرفیت موجود به انجام برسانیم و از هم اکنون در حال برنامه ریزی سال جدید هستیم.
دفعات مشاهده : 120
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد