شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 23 بهمن 1398 - 09:54

گرامیداشت دهه مبارک فجر
مسابقه فوتبال پیشکسوتان در شهرستان ملایر برگزار شد

مسابقه فوتبال پیشکسوتان گرامیداشت دهه مبارک فجر مزین به نام سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای والامقام ورزشکار در زمین چمن الهیه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر:

هیئت فوتبال شهرستان ملایر با همکاری اداره آموزش وپرورش و مدیریت ورزشگاه الهیه و دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان در اقدامی فرهنگی ورزشی مسابقه فوتبال در رده سنی پیشکسوتان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و یاد وخاطره شهدای والامقام ورزشکار و رفتگان یک قرن فوتبال این شهرستان برگزار کرد .

دو تیم منتخب پیشکسوتان شهرستان ملایر و تهران در این دوره از مسابقات شرکت کردند و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام انقلاب , هشت سال جنگ تحمیلی , مدافعین حرم و سید شهدا ی مقاومت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گرانقدر و رفتگان یک قرن فوتبال این شهرستان در ابتدای این مسابقه با ذکر صلوات و قرائت فاتحه به مقام شامخ آن عزیزان سفر کرده ادای احترام کردند و در زمین چمن الهیه این شهرستان پا به توپ شدند.

در پایان این مسابقات در اقدامی خدا پسندانه و ارزشی از سوی هیئت فوتبال شهرستان ملایر مراسم یادبودی با حضور سعید کتابی معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه و رئیس هیئت فوتبال , جمال لطیفی سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر برای شهداء گرانقدر و رفتگان یک قرن فوتبال این شهرستان برگزار شد.

کتابی معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه و رئیس هیئت فوتبال شهرستان ملایر در مراسم یاد بود این عزیزان سفر کرده ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و چهلمین رو ز شهادت سید شهدای مقاومت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ورود پیشکسوتان مقیم تهران را به دیار سردار مهربانیها , شهر جهانی انگور و منبت خوش آمد گفتند و سجایای اخلاقی و ورزشی آنها را الگویی مناسب برای جوانان امروز دانستند و احترام گذاشتن به این عزیزان را امری واجب تلقی کردند.

طی مراسمی با حضور معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه , سرپرست اداره ورزش و جوانان و پیشکسوتان این رشته ورزشی از خانواده های حیدر موسوی،محمد خنده رو و مجید خوشبین که زحمات زیادی برای ورزش شهرستان ملایر کشیده بودند با اهداء لوح سپاس و کادو تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است در این مراسم از پیشکسوت عزیز و پدر سخت افزار ورزشی شهرستان ملایر ماشاالله ممتاز و حاج مهدی اربابی با اهداء لوح سپاس به دستان معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه و رئیس هیئت فوتبال این شهرستان تقدیر و تجلی به عمل آمد.
دفعات مشاهده : 55
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد