شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 28 بهمن 1398 - 12:15

موفقیت شرکت کنندگان همدانی در نخستین دوره داوری درجه ۳ مینی گلف

شرکت کنندگان همدانی دوره داوری مینی گلف را با موفقیت به پایان رساندند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ،تمامی شرکت کنندگان همدانی نخستین دوره داوری درجه ۳ مینی گلف را با موفقیت به پایان رساندند.
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان همدان اعلام کرد: دوره داوری درجه ۳ مینی گلف برای نخستین بار در طول حیات فدراسیون گلف به طور رسمی از ۲۵ لغایت ۲۷ بهمن ماه سال جاری در محل آکادمی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران با شرکت حدود ۷۰ نفر از واجدین شرایط از استان های مختلف ایران برگزار گردید.
سالوند افزود : بنابر اعلام فدراسیون گلف به هر استان دونفر سهمیه جهت شرکت در دوره مذکور تخصیص داده شده بود ولیکن با توجه به فعالیت های بی نظیر هیئت گلف همدان در همه رشته ها به ویژه رشته مینی گلف با توجه به نیازسنجی که انجام دادیم تصمیم گرفتیم که تعداد پنج نفر از مربیان خود را در دو بخش بانوان و آقایان جهت شرکت در این دوره اعزام نماییم و با هماهنگی و موافقت فدراسیون این مهم صورت پذیرفت .
وی افزود : با توجه به تجارب خوب و مفید نفرات اعزامی هر پنج شرکت کننده توانستند با موفقیت دوره داوری درجه ۳ مینی گلف را سپری کنند .
سالوند خاطر نشان کرد : بحث اخلاق ورزشی و رفتار جوانمردانه در ورزش گلف بسیار حائز اهمیت است و گلف تنها رشته ورزشی در جهان است که داور ندارد و اغلب مسابقات ورزشی رسمی آن حتی در المپیک نیز بدون داور برگزار می گردد و ورزشکاران در کنار هم اقدام به ثبت امتیازات یکدیگر میکنند. ولیکن با توجه به نیاز هایی که در رشته مینی گلف در کشور وجود دارد و از طرفی دیگر جهت برگزاری مجامع انتخاباتی و عمومی سالیانه به‌طور رسمی شخصی به عنوان نماینده داوران که دارای مدرک معتبر باشد در مجامع حضور نداشت فدراسیون ‌گلف اقدام به برگزاری این دوره نمود .
رییس هیئت گلف استان همدان ادامه داد : با توجه به رایزنی هایی که انجام دادیم در اردیبهشت ماه سال آینده دوره داوری درجه ۳ وودبال و مینی گلف را در همدان به صورت کشوری برگزار خواهیم نمود .
گفتنی است : مریم باب الحوائجی سمیرا حسینی الهام سهاکی محمد علی قاسمی و علی فیاض گروه اعزامی هیئت گلف همدان را در دوره فوق الذکر تشکیل دادند.
دفعات مشاهده : 70
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد