شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 بهمن 1398 - 01:52

مسابقات تکواندو بانوان گرامیداشت شهید قاسم سلیمانی

به مناسبت گرامیداشت مقام شهید قاسم سلیمانی یک دوره مسابقات بین بانوان همدانی در خانه تکواندو استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از هیئت تکواندو استان همدان،یک دوره مسابقه تکواندو به مناسبت گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی در رده سنی خردسالان و نونهالان، رده کمربندی آبی به بالا باحضور تکواندوکارانی از باشگاههای
(کانون مهدیه،شهیدصانعی،برنا،جهان،
کانون بسیج، خانه ی تکواندو،الوند، هفت تیر، کارگران،فردوسی، تربیت و قهرمان درمحل خانه ی تکواندو برگزار گردید که
نتایج مسابقات به شرح ذیل میباشد:
🎗رده سنی خردسالان🎗
*وزن اول*
نفر اول:سیده راحیل معماری فرد(خانه تکواندو)
نفردوم:غزاله خلجی(هفت تیر)
*وزن دوم*
نفراول:نیوشامیرزایی(کانون مهدیه)
نفردوم:درسا خدایی(کانون مهدیه)
*وزن سوم*
نفراول:هانیه زارعی(الوند)
نفردوم:ستایش رجبی(الوند)
نفرسوم:سیده مبینا حسنی(فردوسی)
سوم مشترک:سارینا مددی مرام(شهید صانعی)
*وزن چهارم*
نفراول:کیمیامحمودی(کانون مهدیه)
نفردوم:غزل زنگنه(فردوسی)
نفرسوم:معصومه فرازی(خانه تکواندو)
*وزن پنجم*
نفراول:پرنیا غلامی(الوند)
نفردوم:نرگس میرزایی(کارگران)
نفرسوم:فاطیما علی بخشی(فردوسی)
سوم مشترک:نرگس محمودی(هفت تیر)
*وزن ششم*
نفراول:سانازقاسمی(خانه تکواندو)
نفردوم:زهراقبادی(الوند)
نفرسوم:رقیه زهره وند(خانه تکواندو)
سوم مشترک:ریحانه غلامی(هفت تیر)
*وزن هفتم*
نفراول:نلیسا زارعی(خانه تکواندو)
نفردوم:یگانه رجبی(کارگران)
نفرسوم:پگاه جوکار(هفت تیر)
سوم مشترک:پارمیس پاک سرشت(خانه تکواندو)
*وزن هشتم*
نفراول:فاطمه عباسی(الوند)
نفردوم:ریحانه شادبهر تیموری(شهید صانعی)
نفرسوم:هستی ویسی(کانون مهدیه)
سوم مشترک:فاطمه عبدی(شعیدصانعی)
*وزن نهم*
نفراول:آیلین خانجانی افشار(خانه تکواندو)
نفردوم:نساء حسینی(هفت تیر)
*وزن دهم*
نفراول:حدیث نادری(هفت تیر)
نفردوم:فاطمه مالکی(کارگران)

🎗رده سنی نونهالان🎗
*وزن سوم*
نفراول:کیانا بیات فرد(شهیدصانعی)
نفر دوم:نگین مبین فر(کارگران)
نفرسوم:ساغرنادربیگی(کارگران)
*وزن چهارم*
وزن اول:نرگس کریمی(شهیدصانعی)
وزن دوم:فائزه خوشبخت(کارگران)
وزن سوم:تینا فرجی(خانه تکواندو)
*وزن پنجم*
نفراول:بیتااحمدی(کانون مهدیه)
نفردوم:سیده نسیما موسوی(الوند)
نفرسوم:غزل خلجی(کارگران)
*وزن ششم*
نفراول:فاطمه مدینی(الوند)
نفردوم:مبینا مرادی(هفت تیر)
*وزن هفتم*
نفراول:نرجس معروفی(هفت تیر)
نفردوم:زینب حیدری مقدم(کارگران)
نفرسوم:زهرا حیدری عابد(برنا)
سوم مشترک:هانیه سلطانی(کارگران)
*وزن هشتم*
نفراول:نادیا حسن نژاد(خانه تکواندو)
نفردوم:گلشیدمکاریان(خانه تکواندو)
نفرسوم:فاطمه عظیمی وند(کارگران)
سوم مشترک:هانیه معصومی(الوند)
*وزن نهم*
نفراول:هستی اکرمی(خانه تکواندو)
نفردوم:آرزو سرخ آبادی(کارگران)
وزن سوم:هستی اقبالی(فردوسی)
سوم مشترک:مهسا یقینی(کارگران)
*وزن دهم*
نفراول:حدیث یارمحمدی(کارگران)
نفردوم:یگانه صادقی(الوند)
نفرسوم:نرگس گودرزی(کانون بسیج)
سوم مشترک:فاطمه صادقی(الوند)




دفعات مشاهده : 63
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد