شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 بهمن 1398 - 13:14

کشتی بخش سامن شهرستان ملایر در حال پویایی و پیشرفت

کلهر مسئول نمایندگی اداره ورزش وجوانان بخش سامن شهرستان ملایر از پویایی و پیشرفت کشتی بخش سامن در دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر:

مسئول نمایندگی اداره ورزش وجوانان بخش سامن شهرستان ملایر در خصوص پویایی کشتی سامن اظهار داشت : با تلاش و زحمات سجاد افشاری رئیس هیئت کشتی سامن و شهاب روزبهانی مربی ارزنده کشتی این بخش و مسئولین آن, کشتی سامن در حال پویایی , پیشرفت , شکوفایی و قهرمان پروریست .

وی در ادامه صحبتهای خود گفت : به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یک دوره مسابقه کشتی در رده سنی نونهالان به میزبانی سالن کشتی شهید کرمی اشترینان استان لرستان برگزار شد که 15 کشتی گیر با سرپرستی افشاری و مربیگری روزبهانی در این دوره از مسابقات حضور پیدا کردند و موفق به کسب شش مدال درخشان طلا شدند و با سربلندی به زادگاه خود بازگشتند.

کلهر در پایان صحبتهای خود کسب شش مدال درخشان طلا توسط کشتی گیران نونهال سامنی را به ریاست اداره ورزش وجوانان و جامعه بزرگ ورزش شهرستان ملایر خصوصا" هیئتهای کشتی ملایر و سامن تبریک گفت .

مدال آوران نونهال سامنی به ترتیب:
الیاس ایرانپور ,امیر علی برخورداری , امیر علی میر ذوالفقاری , ابوالفضل حسنی , امیر مهدی گودرزی و محمد امین ترکاشوند مقام اول و مدال طلای این مسابقات را از آن خود کردند.
دفعات مشاهده : 60
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد