شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 بهمن 1398 - 13:15

درخشش داور سامنی در داوری مسابقات فوتبال و فوتسال شهرستان , استان و کشور

کلهر مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش سامن شهرستان ملایر از درخشش سجاد ابوالفتحی داور خوش نام سامنی در داوری مسابقات شهرستانی , استانی و کشوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر:

مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش سامن شهرستان ملایر در خصوص ابوالفتحی داور خوش نام سامنی گفت: سجاد ابوالفتحی متولد سال 65 در شهرستان نهاوند میباشد که از دوران کودکی به فوتبال علاقه بسیاری داشته و در همه رده های سنی بازیکن فوتبال و فوتسال بوده است و با تیمهای تختی و پاس نهاوند در مسابقات جوانان و امیدهای کشور , زیر گروه بزرگسالان و جام حذفی کشور حضور داشته است.

وی در ادامه افزود : ابوالفتحی از سال 85 در کلاسهای داوری فوتسال زیر نظر فرج الله یثربی و هرمز مشفق شرکت داشته و در سالهای بعد داوری درجه 2 را زیر نظر علیرضا رجبی و داوری ملی را با مدرس بین المللی علیرضا سهرابی گذرانده است .

وی در ادامه صحبتهای خود گفت : سجاد از سال 90 به لیست سهمیه داوران کشور اضافه شد و پس از مدت کوتاهی با توجه به استعداد بالای خود به عنوان داور لیگ یک کشور به قضاوت پرداخت .

وی در دامه افزود : ابوالفتحی تا کنون در 55 بازی لیگ دسته دو و 40 بازی لیگ دسته یک کشور سوت زده است و با توجه به درخشش ایشان در داوری مسابقات و داشتن سوابقی ارزنده و درخشان در کارنامه داوری مسابقات شهرستانی , استانی و کشوری امید است در آینده نزدیک شاهد قضاوتهای بی نقص او در مسابقات فوتبال و فوتسال لیگ برتر کشور باشیم.
دفعات مشاهده : 75
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد