شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 بهمن 1398 - 15:47

مدیرکل ورزش و جوانان استان:
شهرستان بهار می تواند پایلوت طرح " یک روستا یک سمن" باشد

جهانشیر با اشاره طرح یک سمن یک روستا گفت: طرح هر روستا یک سمن جوان آغاز شده و فعالیت مستمر را در این حوزه شروع کرده‌ایم و شهرستان بهار با پتانسیلی که دارد می تواند پایلوت این موضوع باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در دیدار با سازمان های مردم نهاد و برخی از جوانان شهرستان بهار گفت: تجربه اعتماد به جوانان در دوران هشت دفاع مقدس به خوبی رقم خورد و این تجربه بسیار باارزش و مفید بود.

وی با اشاره به اینکه مدیران با تجربه باید به نیروهای جوان فرصت داده تا تجربه کسب کنند هرچند این تجربه اندوزی هزینه‌بر باشد، افزود: توسعه بخش های مختلف کشور در گروی جوان گرایی است که اگر ما این کار را نکنیم دچار بن بست نسلی در مدیریت می شویم.

جهانشیر تصریح کرد: در شرایط فعلی که تربیت نسل جدید مدیران به درستی صورت نگرفته است بسیاری از نیروهای توانمند نتوانستند ظرفیت خودشان را در اختیار کشور بگذارند.

وی افزود: مدیران نسل جدید به علت رویکرد نوگرایانه تری که دارند اگر در رده های مدیریتی حضور پیدا بکنند حتی در این شرایط خیلی خاص کشور، با انرژی و انگیزه ای که در ذات خود نهفته دارند، می توانند اتفاقات مثبتی را برای کشور رقم بزنند. اتفاقاتی نظیر گسترش و افزایش شفافیت در سیستم و بحث فساد ستیزی که امروز جزو مهمترین دغدغه های جامعه است.

وی در ادامه با اشاره به لزوم فعالیت جوانان در سازمان های مردم نهاد اظهار کرد: انسان برای ادامه حیات و رسیدن به تکامل می بایست درمیان اجتماع باشد و لازمه این ایجاد ارتباط و همکاری با دیگر افراد است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکههمه ما در مقابل جامعه مسئول هستیم، افزود: درجامعه امروز هم اگر چنانچه افراد فاسد و ناصالح که به ناهنجاری های مختلف گرفتار آمده اند، مورد هدایت و اصلاح قرار نگیرند سراسر جامعه سوی هلاکت خواهد رفت.

وی با اشاره طرح یک سمن یک روستا گفت: طرح هر روستا یک سمن جوان آغاز شده و فعالیت مستمر را در این حوزه شروع کرده‌ایم و شهرستان بهار با پتانسیلی که دارد می تواند پایلوت این موضوع باشد.

جهانشیر خواستار همدلی و مشارکت همه جانبه سمن ها در بخش های مختلف شد و افزود: سمن های جوان توانایی حل مشکلات را دارند و باید به آنها اعتماد شود.

در این نشست دبیران سازمان های مردم نهاد شهرستان بهار به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند.
دفعات مشاهده : 88
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد