شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 30 بهمن 1398 - 09:47

همایش بصیرت افزایی ویژه بانوان در راستای اجرای طرح ملی فجر تا نوروز در شهرستان ملایر

فرشته امینی مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش وجوانان از برگزاری همایش بصیرت افزایی ویژه بانوان در اجرای طرح ملی فجر تا نوروز درد سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی تختی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،

مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهراء (س) در خصوص برگزاری این همایش معنوی و ارزشی گفت : با همکاری اداره ورزش وجوانان و حوزه علمیه خواهران شهرستان ملایر و مریم رضایی مربی آمادگی جسمانی هیئت ورزشهای همکانی این شهرستان همایش معنوی و ارزشی بصیرت افزایی با هدف بالا بردن سطح علمی مادرانی که هم در ورزش فعالیت میکنند و هم سکاندار خانواده خود هستند در زمینه تربیت فرززندانی صالح , آسیبهای اجتماعی و نحوه مقابله و جلوگیری از آنها , غنی سازی فرهنگ عفاف و حجاب در خانواده و سطح جامعه و ... با الگو گرفتن از زندگی ائمه اطهار و بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهراء(س) برگزار شد.

وی در ادامه افزود : بیش از هشتاد نفر از صبحگاهی کاران ایستگاههای ورزش صبحگاهی تختی , پارک بانوان و سیفیه در این همایش شرکت کردند و از سخنان خوب و دلنشین نگاهداری از اساتید برجسته حوزه علمیه خواهران شهرستان ملایر بهره بردند.

فرشته امینی در پایان صحبتهای خود ورزش کردن و عمل به دستورات خداوند و احادیث ائمه اطهار (ع) در ساختن زندگی سالم و با نشاط را از ملزو مات زندگی امروزی دانست که نسل جوان آن در معرض خطرات زیادی چون تهاجم فرهنگی , فضای مجازی , مواد مخدر و ..... قرار دارد .
دفعات مشاهده : 71
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد